Žinomos moterys prakalbo apie plastines operacijas: „Klysta sakantys, kad operacijos kaip tatuiruotės, vieną pasidaręs – norėsi dar“

Gabrielė Gzimailaitė ir Kristina Tarasevičiūtė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-15 21:03
„Sulaukiau labai daug žmonių palaikymo“, – sako apie plastinę nosies operaciją viešai prakalbusi šokėja Kristina Tarasevičiūtė. Įrašu ir nuotraukomis socialiniame tinkle pasidalijusi moteris nusprendė savo istorija pasidalyti tam, kad įkvėptu žmones, kurie taip pat kaip ir ji kenčia nuo kompleksų.
„Savo istorija pasidalinau peržiūrėjusi Agnės Jagelavičiūtės „Instagram“ įrašą. Kai kurių žmonių reakcija į jos norus pasikoreguoti, man priminė mano situaciją – pagaliau pasiryžusi operacijai buvau atkalbinėjama artimiausių žmonių, lyg tai būtų visai nepastebimas lūžis?! Todėl operacijai pasiruošiau ir ją atlikau slaptai. Dėl įvarytų kompleksų buvau tikrai pažeidžiama, bijojau, kad mane atkalbės. Supratau, kad bet kokiai operacijai reikia stipraus psichologinio pasiruošimo.

Kristina Tarasevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Kristina Tarasevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Kristina Tarasevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Kristina Tarasevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Manau, kad Lietuvoje apie tai dar garsiai nekalbama būtent dėl neadekvačios žmonių reakcijos, kuri, po teisybei, turi pagrindo. Mes gi žinome gražuolę, kuri rekonstrukcinėms operacijoms padarė antireklamą, todėl jei jau pasakai, kad nori susitvarkyti nosį – visi įsivaizduoja, kad pjausi ją velniop. Mano nuomone, apie anti-age procedūras gal ir nereikėtų labai garsiai rėkti, nes visi mes turime turėti grožio paslapčių, bet apie savęs rekonstravimą ar kompleksų šalinimą – būtinai, Tai gal nepadės tau, nepadės ir drąsiai draugei Marytei, bet kažkur Lietuvos viduryje pasislėpusiai Onutei, sulaužyta nosimi, šita žinutė taps įkvėpimas išdrįsti“, – pasakojo žinoma šokėja.
Pasak Kristinos, prakalbusi šia tema ji sulaukė ypatingai daug palaikymo.
„Dauguma, tiesa, iš vyrų, kurie skundėsi ta pačia problema ir jau ėmė ieškoti būdų, kaip ją išspręsti“, – kalbėjo K. Tarasevičiūtė.

Apie išgyvenimus prieš ir po operacijos viešai papasakojo ir kita žinoma mergina – „Instagram“ žvaigždė Gabrielė Gzimailaitė. Mergina operaciją planavo nuo paauglystės, tačiau jai pasiryžo tik visai neseniai.

„Susitraumavusi nosį supratau, kad atėjo laikas operacijai - jos tikrai reikia ir  jos noriu, ir jai atėjo laikas.  Aš žinojau, kad tikrai ateis ta diena, kai nebegalėsiu į save žiūrėti ir supratau, kad nenoriu visą gyvenimą gyventi su kompleksu, kai galiu jo atsikratyti per vos kelias valandas“, – pasakojo mergina. 
Gabrielė Gzimailaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Gabrielė Gzimailaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Kadangi Gabrielės gyvenimą socialiniuose tinkluose stebi daugybė žmonių, ji nusprendė apie operaciją pasakoti viešai.

„Nusprendžiau kalbėti viešai, nes mano gyvenimą, jau daug metų, stebi nemažai žmonių. Tokį dalyką slėpti, mano manymu, būtų visiška nesąmonė. Beje, mano nosis buvo tikrai negraži ir ją reikėjo visiškai perdaryti – apsimesti, kad ryte atsikėliau su nauja nosimi man atrodė kvaila. Ieškodama merginų, kurios viešai kalbėjo apie operacijas Lietuvoje radau tik vieną. Buvo gan liūdna, kad niekas nesidalina, o juk matyti kitas, kurios visą tai praėjo labai nuramina. Aš gyvenu Anglijoje, čia dauguma viešų ir žinomesnių žmonių atvirai kalba apie plastines operacijas ir grožio procedūras.

Manau, kad merginos dažnai per daug bijo parodyti, kad jos turi trūkumų. Lietuvoje kažkodėl yra išlikęs toks požiūris, kad operacijos yra blogai. Jau jeigu mergina kažką pasitvarko, ji – operacijų auka. Kartais žmonės nesupranta, kad tokio tipo operacijos gali visiems laikams pašalinti kompleksus, kurie mums kelia blogas emocijas“, – pasakojo Gabrielė.
Gabrielė Gzimailaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Gabrielė Gzimailaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Mergina neslėpė – apie operaciją viešai prabilti ji bijojo, tačiau pasidalijusi savo istorija – taip pat sulaukė daugybės palaikymo.

„Įrašą nusprendžiau įsikelti praėjus 10 dienų po operacijos, kai pašalino įtvarą ir mačiau šiokį tokį rezultatą. Buvau nustebusi – nesulaukiau nei vieno blogo ar pikto komentaro ar žinutės. O palaikymo žinučių gavau virš tūkstančio. Atrašinėjau kelias dienas ir iki šiol gaunu žinučių į kurias atrašau. Daug merginų rašo su klausimais apie mano būseną prieš ir po operacijos.

Žinau, kad pakalbėti su žmogumi, kuris tai praėjęs ir gali tave nuraminti kai išsigalvoji visokiausių nebūtų dalykų – labai padeda. Manau garsiai reikia kalbėti būtent dėl tos priežasties. Daug ramiau, kai gali paklausyti tikros istorijos, o ne paskaityti ką rašo 5 metu senumo forumai internete. Taip pat, būtent nosies operacijai neprisiruošia ir bijo labai daug merginų, kurios gyvena su šiuo kompleksu, bijo fotografuotis, viena mergina netgi nesifotografavo per draugės vestuves!“, – pasakojo ji.

Daugiau plastinių operacijų G. Gzimailaitė neplanuoja. „Klysta tie, kurie sako, kad operacijos kaip tatuiruotės, vieną pasidaręs – norėsi dar ir dar“.

Naujausi straipsniai