Žinomos moterys pasidalijo asmeninėmis istorijomis: atskleidė, kas jas įkvepia

Erica Jennings, Julija Žižė ir Viktorija Šaulytė/„Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėjos, šokėjos, verslininkės, modeliai – įvairiausių sričių moterys susivienijo ir socialiniuose tinkluose, įkveptos „The Babe Universe“ ir „Butiq.lt“ surengto #moterischallenge iššūkio, pasidalijo, kokios moterys jas labiausiai įkvepia.

„Mane visada įkvėpia moterys esančios arčiausiai manęs, tai ne pasaulinio lygio žvaigždės, ne „Instagram žvaigždės“, ne tūkstantiniais sekėjų skaičiais galinčios pasigirti moterys, ne tos, kurios nuolat žėri blizgučiais, o tos, kurios visada šalia. Tikros, artimos, mylimos ir mylinčios, visada atviros ir nebijančios pasakyti tiesos į akis, kurios visada paguodžia, padeda, išklauso, pasitiki... Tai mano mama ir mano sesė“, – savo artimiausią šeimą kaip didžiausias įkvepėjas įvardino Patricija Gadžijeva.

„Vika – mano brangi ir taip be proto mylima draugė, talentinga makiažo meistrė, modelių guru ir apskritai supermoteris. Pastaraisiais metais beveik nebendravome, buvau apleidusi žmogų, kuris man be galo svarbus ir vos nesugriovėme to, ką puoselėjome daugelį metų. Tačiau tikros draugystės, matyt, supančioja stipresniais saitais nei galėtume įsivaizduoti. Mano #girlboss nominacija atitenka Vikai, ačiū Tau už meilę be kompromisų, ačiū už pamokas. Drauge, tu mane įkvepi!“ – gražiausius žodžius mylimai draugei skyrė modelis Julija Steponavičiūtė.

Veronika Montvydienė, paprašyta išskirti savo įkvepėją, nedaugžodžiavo ir apibendrintai įvardijo ją kaip tiesiog moterį.

„Vis galvojau, kad mane įkvepia ir labai artimos moterys, kurios mane supa, o kartais tos kurias matau tiesiog gatvėje. Bet.... turiu ir aš tą vieną vienintelę savo superheroję Agnę ir jos superherojų – Otilijos vienmetį pusbrolį Luką. Jos dabartinis gyvenimas, jos didžiausias gyvenimo išbandymas, pastangos dėl savo sūnaus ir šeimos man kiekvieną dieną spardo šikną, kada pamirštu gyvenimo džiaugsmą ar randu (labai retai) bereikšmių dalykų ar sunkumų kasdieninių dėl ko galėčiau skųstis. Niekada negalėjau pagalvoti, kad turėsiu tokią įkvėpėją ir tokį pavyzdį taip arti savo šeimos ir širdies. Agne, Tu iš visų moterų esi moterų moteris. Myliu Tave visa širdimi,“ – kaip didžiausią savo įkvepėją vyro žmoną Agnę išskyrė Julija Žižė.

„Tikrai geriausias laikas gyventi! Tiek daug dalykų keičiasi į geresnę pusę. Aišku, dar daug kur yra pasistengti, bet pasitikiu mūsų karta ir jaunesniąja karta 110%. Mes tikrai ateinančioms kartoms paliksime geresnį ir kokybiškesnį gyvenimą pasaulyje. Nes kai moteriai sekasi, tai sekasi visai šeimai, kai moteris yra laiminga, apsiskaičiusi, sveika – tokia yra ir visa šeima. Visa šeima, visas kaimas... 

Nes mes, moterys, visą laiką galvojam apie visus. Ir vyrus, ir vaikus, ir senelius. Dabar yra mūsų laikas spindėti. Ir dabar mes suprantame labai svarbius dalykus – esame stripesni, kai palaikome vienas kitą, kai saugome vienas kitą – tokie stiprūs, kad tai gali netgi gąsdinti tuos, kurie labai daug laiko norėjo, kad mes būtume atskirai ir pavydėtume viena kitai. Jau porą metų rengiu „Ladies Dinner“, kur daug moterų susirenka vakarienei kartu pas mane namuose. Jų metu būna tokia stipri ir energijos kupina atmosfera! Aš labai rekomenduoju tai padaryti ir kitoms! Tai mane taip įkvėpė, kad mano naujasis albumas yra apie tai, ką reiškia būti moterimi, taip pat apie žmogišką ryšį ir, aišku, meilę,“ – moteriškos energijos sužavėta rašė E. Jennings.

„Mane įkvepia draugė Laura – ji yra stebuklas ir labai brangi draugė jau 10 metų?! Protinga, ambicinga, graži, stipri, mylima, juokinga, draugė, mama ir žmona... Tu tikrai mane įkvėpi ir mes tikrai viena kita visada palaikome. Tai už naują puslapį, su nauju etapu ir naujų svajonių išpildymu!“ – moteris sveikino atlikėja.

View this post on Instagram

Tikrai geriausias laikas gyventi! ♥️ Tiek daug dalykų keičiasi i geresnę pusę. Aišku, dar daug kur yra pasistengti, bet pasitikiu mūsų karta ir jaunesniąja karta 110% - mes tikrai ateinančioms kartoms paliksime geresnį ir kokybiškesnį gyvenimą pasaulyje. Nes kai moteriai sekasi, tai sekasi visai šeimai, kai moteris yra laiminga, apsiskaičiusi, sveika - tokia yra ir visa šeima. Visa šeima, visas kaimas... nes mes, moterys, visą laiką galvojam apie visus. Ir vyrus, ir vaikus, ir senelius, ir tt. Dabar yra mūsų laikas spindėtu. Ir dabar mes suprantame labai svarbius dalykus - esame stripesni, kai palaikome vienas kitą, kai saugome vienas kitą - tokie stiprūs, kad tai gali netgi gąsdinti tuos, kurie labai daug laiko norėjo, kad mes būtume atskirai ir pavydėtume viena kitai. Jau porą metų rengiu “Ladies Dinner”, kur daug moterų susirenka vakarienei kartu pas mane namuose. Jų metu būna tokia stipri ir energijos kupina atmosfera! Aš labai rekomenduoju tai padaryti ir kitoms!!! Tai mane taip įkvėpė, kad mano naujasis albumas yra apie tai, ką reiškia būti moterimi, taip pat apie žmogišką ryšį ir, aišku, meilę. Ir šiam poste skatinu labai gražią akciją - tiesiog užtagink moteris, kurios tave įkvepia! Aš renkuosi @laura_hanning - ji yra stebuklas ir labai brangi draugė jau 10 metų?! Protinga, ambicinga, graži, stipri, mylima, juokinga, drauge, mama ir žmona... tu tikrai mane įkvėpi ir mes tikrai viena kita visada palaikome. Tai už naują puslapį, su nauju etapu ir naujų svajonių išpildymu! #moterischallenge #strongertogether #womenempowerment #kartumestipresnes #moteris #girlpower

A post shared by Erica Jennings (@ericajenningsofficial) on

Stilistė Agnė Gilytė sako, jog ją nuolat įkvepia laisvos sielos moterys: „Tokia yra mano draugė Laura, ačiū tau už tavo energiją, ir Girda, už tavo įkvėpimą!“

Tinkle „Instagram“ išpopuliarėjusi mama Erika Valiukaitė teigia, jog ją įkvepia Kristina Danilevičė: „Jos stiliaus pojūtis man visada buvo pavyzdys. Labai džiaugiuosi, kad vėl kavą geriame vis dažniau.“

Stilistė Viktorija Šaulytė apibūdina ją įkvepiančią moterį kaip nuolat kovojančią už lygybes ir geresnį rytojų, šeimos laimę, už savo nusistatymus ir požiūrį. Už vietą po saule: „Ji – magišku kūnu ir dar magiškesne energija bei intuicija. Sėdėjau šiandien Klaipėdos senamiesty, gėriau kavą ir kaip visada bandžiau suderinti darboholizmą, poilsį bei pamokas su savimi. Kaip pagauti kitas, krentant laisvu kritimu. Kartais labiau padėti, kartais labiau pastūmėti. Ir kokios mes visos išvaizda skirtingos, bet su tais pačiais niuansais. Pagalvojau apie vieną merginą, nuo jūros Justę Zinkevičiūtę. Puodelį kavos prie jūros. Pripažinsiu, kad tu mano slaptas (jau ne), tyras įkvėpimas kaip auginant save, nepamiršti palaistyti ir kitų“, – prisipažino Viktorija Šaulytė.

Skaitykite daugiau