Žinomos moterys nevienodai vertina Kęstučio Pūko elgesį

Renata Gaidan / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-13 14:18
Žinomos Lietuvos moterys susiginčijo, ar tikrai Seimo narys Kęstutis Pūkas yra toks mergišius, kaip jį bando pavaizduoti žiniasklaida ir politiniai oponentai. Renata Kovtun šį trečiadienio vakarą 19.30 val. KK2 laidoje per LNK teigs, kad jai Kęstutis pasirodė labai šlykštus žmogus, tuo tarpu Renata Gaidan sakys, jog merginos pačios lenda prie vyrų.

„Būkime biedni, bet teisingi, merginos pačios provokuoja tokiems dalykams. Ir nereikia čia kaltinti to Pūko, kad jis ten kažką tai darė. Niekas neturim teisės smerkti jo. Niekas neturi teisės smerkti“, –kalbės R. Gaidan.

„Pripažinkime, kad algos pas mus labai mažos. Tos mergaitės nori galbūt geresnio gyvenimo. Ir vyras turtingas, Seimo narys, turi geras pareigas. Ir va aš čia prie jo prilipsiu ir man čia bus gerai, aš čia gausiu mašiną, aš čia gausiu pinigų, būsiu padėjėja ir taip toliau, ir taip toliau“, – sakys R. Gaidan.

Buvusi Seimo narė Vida Marija Čigriejienė sakys netikinti, kad Kęstutis Pūkas nekaltas: „Netikiu, kad jis nekaltas. Tiek žmonų turėjo, tiek vaikų prigamino Kaunui“.

Renata Kovtun laidoje KK2 kalbės, kad šioje situacijoje pasigailėjimo būti negali.

„Sako, kad 40 metų vyrams ten kažkas darosi, tai čia galbūt pavėluota jo reakcija, bet ta reakcija taip susuko jam smegenis, kad reikia gydytis. Čia vien viešumas nepadės, čia gydytis žmogui reikia“, – sakys R. Kovtun.

„Kabintis pradeda ir mėginti tą bendravimą tada, kai tas instrumentas neveikia. Jeigu instrumentas veiktų, tai jis galbūt sėkmingai su žmona gyventų, galbūt jis kitą šeimą sukurtų, o jeigu jis tokiu būdu kažko ieško, tai čia psichinės problemos. Ir turbūt, kad nebeveikia jau ir ieško dirgiklių naujų“, – kalbės R. Kovtun.

Plačiau apie tai, ką moterys mano apie Kęstutį Pūką, sužinosite šiandien laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai