Žinomos moterys laiką leido žydinčiame „pop-up“ sode

„Botanic Therapy“ pristatymas / Renginio organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Populiarios latvių stilistės Baibos Prindulės-Rencės sukurtame „pop-up“ sode šeštadienį susibūrė žinomos visuomenės damos, grožio tinklaraštininkės ir grožio priežiūros ekspertės. Sode jos susipažino su naujuoju pavasariško gamtos grožio įkvėptu „Garnier“ plaukų priežiūros kosmetikos prekės ženklu „Botanic Therapy“ ir domėjosi naujausiomis plaukų priežiūros tendencijomis.

Lauros Imbrasienės vesto renginio ir vėlyvųjų pusryčių metu svečiams buvo pristatytos šešios naujos linijos, specialiai pritaikytos kiekvienam plaukų tipui. Naujo prekės ženklo atsiradimą įkvėpė gamtos gėrybės ir turtai, todėl plaukų priežiūros priemonių pagrindą sudaro natūralios sudedamosios dalys.

Pasak L. Imbrasienės, jos, kaip ir daugumos moterų, plaukai yra nuolat alinami: „Įvairių projektų metu mano plaukams tenka atlaikyti didelį krūvį – nuolatinės šukuosenos, plaukų tiesinimas juos vargina. Mano plaukai dar ir garbanoti, todėl natūraliai yra linkę sausėti, šiauštis. Manau, kad natūralumas yra tas dalykas, kuris visuomet žavi – gyvenime ar plaukų priežiūros priemonėse.“

„Botanic Therapy“ pristatymas / Renginio organizatorių nuotr.

Ploni, stori, tiesūs, banguoti, garbanoti – profesionali plaukų priežiūros specialistė Laura Mačiulytė pastebi, jog kiekvieno žmogaus plaukų struktūra yra labai skirtinga. Pasak jos, tiek gyvenimo būdas, klimatas ir oro sąlygos, tiek dažnas dažymas ir įvairių karštų prietaisų naudojimas juos nuolat veikia.

„Labai svarbu išsiaiškinti, koks yra konkretaus žmogaus plaukų tipas, ir pagal tai rinktis priežiūros priemones. Juk tai, kas tinka vienai draugei, nebūtinai tiks kitai. Pasirinkę netinkamą priemonę ne tik nepasieksite norimų rezultatų, bet galite pabloginti plaukų būklę. Verta prisiminti, kad natūraliuose ingredientuose gausu plaukams reikalingų vitaminų, mineralinių medžiagų ir antioksidantų. Migdolų, alyvuogių, argano ar ricinos aliejai stiprina ir maitina plaukus, medus plaukams suteikia elastingumo ir minkštumo, spanguolių ekstraktai apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio“, – pasakoja plaukų specialistė.

„Botanic Therapy“ pristatymas (13 nuotr.)
+7

Pavasariu dvelkiančio renginio nepraleido apie grožį, madą, sportą bei gyvenimo būdą rašančios ir dešimtis tūkstančių gerbėjų socialiniuose tinkluose turinčios Lina Bernotaitytė, Ieva Swan, Inga Žuolytė, Aliona Kovalionok, Roberta, Viktorija Malasauskaitė, modelis Veronika Brazinskytė ir kt.

Skaitykite daugiau