Žinomos moterys domėjosi veido odos priežiūros naujovėmis

Vėlyvieji pusryčiai / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-18 12:47
Po daugybės metų ieškojimų ir tyrimų, kosmetikos kompanija „Rituals“ pristatė naują, pažangią veido priežiūros liniją „The Ritual of Namasté“. Įvertinti su pagarba gamtai ir odai sukurtos kosmetikos linijos atvyko ir žinomos moterys. Vėlyvų pusryčių metu buvo papasakota apie šią prabangią produktų liniją, vyko veido jogos pamoka ir pašnekesiai apie grožį.

Visi „Namasté“ linijos produktai pagaminti tik iš natūralių ar natūraliai išgaunamų komponentų, tam kad atskleistų natūralų odos grožį. Tikslas – paversti kasdienę rutiną į sielai artimą ritualą. Kosmetikos sudėtyje yra šventasis lotosas, šafrano žiedai, azijinė centelė, moringa.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„The Ritual of Namasté“ sudaro penkios kosmetikos linijos: švytėjimo, valomoji, drėkinanti, stabdanti senėjimą ir skirta jautriai odai. „Namasté“ pavadinimas sako: „Mano siela garbina tavo sielą“. Ir šioje kosmetikos linijoje yra nepamirštas rytų kultūros žavesys – atrasti grožį ir laimę mažuose dalykuose, sustoti ir pasimėgauti ramybe kasdienių ritualų metu. Kosmetiką pristatė kompanijos atstovė Indrė.

Vėlyvųjų pusryčių nepraleido Simona Burbaitė, Deimantė Kazėnaitė, Jolanta Sadauskienė, Renata Šakalytė-Jakovleva, Viktorija Šaulytė, Julija Steponavičiūtė, Rūta Mackevičiūtė, Liucina Rimgailė, Eglė Daugėlaitė, Simona Starkutė ir kt.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Renginio metu viešnios sužinojo, kokie produktai labiausiai tinka jų odai. Taip pat vyko veido jogos pamoka su Renata Kalpakovaite. Sertifikuota veido jogos trenerė susirinkusiems vedė pamoką, kurios metu supažindino su veido jogos pradmenimis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai