Žinomos moterys dalijasi grožio atradimu: efektas patiks visoms

Anžela Gečienė, Dovilė Filmanavičiūtė, Agnė Kulitaitė / Projekto partnerio nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-10-09 08:33
Žinomos moterys dalijasi patirtimi, kas joms padėjo atstatyti odos drėgmę bei kovoti su pirmosiomis raukšlelėmis.

Anžela Adamovič-Gečienė

Esu viena iš tų moterų, kurias gąsdina atsirandančios raukšlelės, tačiau tikrai nežadu joms pasiduoti be kovos! 

Žinau, jog vieną dieną jos prieš mane laimės, tačiau kol kas šioje dvikovoje aš esu stipresnė. Mano didžiausias pagalbininkas – „Eucerin Hyaluron-Filler“ drėkinamasis serumas, kuris intensyviai ir ilgai drėkina odą ir saugo nuo pirmųjų raukšlių.

Drėkinamasis „Eucerin Hyaluron-Filler“ serumas /Gamintojo nuotr.
Drėkinamasis „Eucerin Hyaluron-Filler“ serumas /Gamintojo nuotr.

Jis turi hialurono rūgšties, kuri taip pat padeda išlaikyti normalią odos drėgmę. Šį serumą naudoju rytais, o puikiausia yra tai, kad jo užtenka visai dienai. 

Smagu, jog pradėjus naudoti „Eucerin Hyaluron-Filler“ drėkinamąjį serumą manęs parduotuvėje paprašė pažymėjimo, – gal tai ženklas?

Anžela Gečienė / Projekto partnerio nuotr.
Anžela Gečienė / Projekto partnerio nuotr.

Dovilė Filmanavičiūtė

Pajūryje mano jautriai odai teko tikrai daug saulės, taigi buvo itin svarbu ją intensyviai drėkinti. Čia į pagalbą vėl atėjo drėkinamasis serumas, jį kasdien tepdavau tris kartus: ryte po dušo, popiet po saulės vonių ir vakare prieš miegą. Drėgmė ant odos išlikdavo dar ilgai, tačiau tai buvo malonus pojūtis, kadangi serumo tekstūra itin lengva, galima sakyti, net nepastebima. Įdomu, kad grįžusi į Vilnių ir apsilankiusi pas kosmetologę gavau pagyrų, jog iš pajūrio parsivežiau puikios būklės odą! 

Dar svarbu paminėti, kad man dažnai tenka sėsti į televizijos grimo kėdę, tačiau aš visada mėgstu ateiti pasiruošusi. Prieš profesionalų makiažą naudoju savas priemones, kurios padeda odai palaikyti tinkamą drėgmės lygį ir apsaugo ją nuo neigiamo grimo poveikio. Neabejotinai ir čia man pasitarnauja „Eucerin Hyaluron-Filler“ drėkinamasis serumas. Jį naudoju prieš  filmavimą ar daugybę renginių.

Dovilė Filmanavičiūtė / Projekto partnerio nuotr.
Dovilė Filmanavičiūtė / Projekto partnerio nuotr.

Agnė Kulitaitė

Tikriausiai visi žinome, jog dėmesys odos priežiūrai turėtų būti neatsiejamas kiekvienos dienos ritualas. Deja, šią pamoką išmokau tik odai pradėjus rodyti pirmuosius senėjimo ženklus, atsiradus pirmoms raukšlelėms.  Puolusi ieškoti tinkamų priežiūros priemonių supratau, jog jų čia begalybė.

Mano pagrindiniai kriterijai visada būdavo sudėtis, kaina bei poveikis, tačiau  visoms siūlomoms priemonėms išbandyti nepakaktų gyvenimo! Laimei, atradau drėkinamąjį serumą „Eucerin Hyaluron-Filler“, kurį naudodama tik kartą per dieną – prieš miegą – jaučiu poveikį visą dieną. Vienas serumo lašelis giliai sudrėkina odą, suteikia jai švytėjimo, o serumo konsistencija – lengva, neapsunkinanti odos, taigi po kelių akimirkų net pamiršti, jog jį naudojai!

Agnė Kulitaitė / Projekto partnerio nuotr.
Agnė Kulitaitė / Projekto partnerio nuotr.

Dviguba nauda 

Drėkinamasis „Eucerin Hyaluron-Filler“ serumas akimirksniu prisotina odą drėgmės ir suteikia iki 24 valandų išliekantį drėgmės pojūtį. Hialurono rūgštis, esanti serumo sudėtyje, ne tik pastebimai užpildo nedideles raukšleles, bet ir suteikia odai gaivumo, lygumo. Itin lengvos konsistencijos serumas tinka visų tipų odai, jautriai – taip pat.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai