Žinomos mamos ir jų dukros – apie iš kartos į kartą perduodamas grožio paslaptis

„Miss Beauty“ renginio svečiai / Dariaus Budrio nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-11-12 10:46
„Glorija jau ne kartą yra išmėginusi mano kosmetinės turinį ir po to išdidžiai ištvėrusi kelias valandas trukusias prausimosi procedūras!“, – apie mažosios norą puoštis su šypsena pasakojo dainininkė Irūna Puzaraitė-Čepononienė.

Dviejų metų dukrelės mama atvira – būsimosioms damoms polinkis būti ryškesnėms bei pastebėtoms, matyt, yra įgimtas.

„Pirmąsias grožio paslaptis mergaitės sužino iš savo mamų. Jas stebėdamos ir viską pastebėdamos. Mes su Ineta visada žavimės savo mama – jos natūraliu grožiu ir elegancija. Tad, Glorija tikrai turės į ką lygiuotis“, – neabejoja pašnekovė.

Irūna Puzaraitė-Čepononienė / Asmeninio albumo nuotr.
Irūna Puzaraitė-Čepononienė / Asmeninio albumo nuotr.

Televizijos laidų vedėja Kristina Rimienė prisiminė istoriją iš vaikystės, kai, norėdama palepinti drauges, joms į kiemą slapta atnešė mėgstamą mamos nagų laką. Nors po to buteliukas buvo saugiai grąžintas į spintelę, jo trumpas dingimas neliko nepastebėtas.

„Buvo nejauku ir gėda. Po to išmokau nebeslapukauti. Ypač nuo mamos“, – patikino K.Rimienė.

Jos dukrai Marijai, šokusiai sportinius šokius, su viliojančiu dekoratyvinės kosmetikos pasauliu susipažinti teko gana anksti.

Kristina Rimienė su dukra / Dariaus Budrio nuotr.
Kristina Rimienė su dukra / Dariaus Budrio nuotr.

„Mama nepastebėdavo, jei iš jos ką nors pasiskolindavau! Ne kartą, viena būdama namuose, pasiryškindavau akis ar lūpas, bet vėliau viską labai atidžiai bei kruopščiai nuplaudavau su muilu“, – paatviravo mergina.

Dvi dukreles auginanti žinoma šokėja Gabrielė Valiukaitė kosmetikos priemones pirmą kartą išbandė padariusi makiažą mylimai lėlei.

„Tam, kad jį nuvalyčiau, sunaudojau net pusę buteliuko mėgstamų mamos kvepalų. Na, tą vakarą džiaugsmo namuose buvo nedaug, nors barimo pavyko išvengti“, – ryškiu prisiminimu pasidalino pašnekovė.

Saulius Skambinas su mylimąja Živile ir dukra / Dariaus Budrio nuotr.
Saulius Skambinas su mylimąja Živile ir dukra / Dariaus Budrio nuotr.

Puoštis mėgsta ir Ramūno bei Robertos Šimukauskų dukra Elzė, ir Sandros Kniazevičiūtės mažoji Lukrecija, ir antrąjį gimtadienį neseniai atšventusi Sauliaus Skambino bei Živilės Barzdaitytės Mila, ir Tomo bei Gintarės Slausgalvių Vakarė ir Gabrielė.

Visos dailiosios lyties atstovės neslėpė – kosmetikai jos netaupo, stengiasi įsigyti tai, ko reikia, ir tada, kada reikia, o ne laukdamos nuolaidų.

„Svarbu, kad priemonės būtų kokybiškos ir džiugu, kad mokslininkai išranda jas veganiškas, nekenksmingas aplinkai ar jaunai odai“, – pranešime spaudai cituojama ME akademijos įkūrėja Kristina Burneikienė,  organizavusi pirmąją Lietuvoje „Miss Beauty“ atranką bei pakvietusi būrį žinomų svečių į nugalėtojų apdovanojimo ceremoniją.

 Gintarė Slausgalvienė su dukromis / Dariaus Budrio nuotr.
Gintarė Slausgalvienė su dukromis / Dariaus Budrio nuotr.

Jos finale dalyvavo daugiau nei kelios dešimtys jaunųjų damų nuo 9 iki 18 metų, turėjusių ne tik galimybę sudalyvauti fotosesijoje, bet ir pirmosios išmėginti paaugliams skirtas inovatyvias bei saugias grožio priemones.

K.Burneikienės įkurtą estetikos akademiją lanko merginos, besidominčios grožiu, šokiais, menu, kūryba, mada.

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama