Žinomos damos tapo neeilinio vaikų talentų šou komisijos narėmis

Šeštadienį žinomos moterys rinkosi į edukacinį pramogų centrą /tomasfoto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-02 19:17
Pirmąjį gruodžio šeštadienį žinomos Lietuvos moterys rinkosi į edukacinį pramogų centrą visai šeimai „Curiocity“, kur vyko neeilinis renginys – vaikų talentų šou, surengtas ne tik Lietuvoje, bet ir užsieny gerai žinomų ir įvertintų trikolageno „FenoQ“ kūrėjų. Čia patys drąsiausi ir smalsiausi mažieji talentai demonstravo savo gabumus, kurie nustebino net ir daug mačiusias žinomas komisijos nares.

Lietuvos ir užsienio rinkose įvertintų ir pripažintų grožiui bei sveikatai skirtų „FenoQ“ produktų kūrėjai žiemos sezoną pradėjo su neeiliniu renginiu – pristatydami naujovę Lietuvoje – išskirtinės sudėties vaikams skirtą naują maisto papildą „FenoQ TriCollagen Kids“, jie sukvietė mažuosius į neeilinį vaikų talentų konkursą.

Šeštadienį žinomos moterys rinkosi į edukacinį pramogų centrą /tomasfoto.lt nuotr.
Šeštadienį žinomos moterys rinkosi į edukacinį pramogų centrą /tomasfoto.lt nuotr.

Šio šou tikslas – ne įnirtingos varžybos tarp vaikų, o siekis skatinti visus mažuosius išbandyti savo jėgas, atsiskleisti, tobulėti bei įgyti drąsos. Savo talentus pademonstravę vaikai džiaugėsi ne tik gražiais komisijos žodžiais ar tėvelių palaikymu, bet ir puikiais prizais.

Konkurso komisijos teisėjų kėdes užėmė garsios mamos: „TV pagalbos“ žurnalistė Gerda Žemaitė, kulinarinių projektų vedėja Ilona Juciūtė-Čibirkienė, aktorė Daiva Rudokaitė bei viena trikolageno linijos produktų kūrėjų Lina Jakimavičienė. Žavioms damoms kompaniją palaikė ir vienas puikiai žinomas TV laidų prodiuseris, aktorius, dviejų vaikų tėtis Gediminas Juodeika.

Nuotaikingas talentų šou akimirkas galite išvysti čia:

Konkursui startavus Kaune, jis toliau tęsis ir kelsis į kitus didžiuosius Lietuvos miestus, o praėjus visiems etapams pirmų trijų vietų laureatai džiaugsis ne vieni, o su visa šeima – nugalėjusių vaikų šeimos bus apdovanotos ne tik naujausiais produktais, bet ir SPA pramogomis.

Anot renginio organizatorių, visi vaikai yra smalsūs, jie turi įgimtą poreikį bandyti, žinoti, išmokti, tobulėti. Šis poreikis dažnai slopinamas neleidžiant vaikui klysti, iš karto reikalaujant tik geriausių rezultatų. „Vaikus reikia skatinti, o ne peikti, jei jiems kas nors nepavyksta“,- renginyje sakė „FenoQ TriCollagen Kids“ produkto kūrėjas, trijų vaikų tėvas, farmacininkas Mantas Jakimavičius.

„Esu farmacininkas ir auginu tris fiziškai aktyvius berniukus. Puikiai žinau, kokių vitaminų, mikroelementų ir kitų medžiagų mano vaikams reikia. Norint suteikti visas augantiems organizmams reikalingas medžiagas ilgą laiką teko pirkti bent kelis skirtingus produktus. Tai buvo nepatogu nei man, nei vaikams. Taip kilo mintis sukurti produktą, kuriame būtų viskas, ko reikia kiekvienam vaikui“, - apie naujųjų produktų vaikams sukūrimo idėją pasakojo M. Jakimavičius.

Žinomas farmacininkas renginyje atskleidė įdomių, aktualių faktų – pasirodo, skirtinguose preparatuose dažnai persidengia tos pačios sudedamosios dalys, tad duodami vaikams kelių skirtingų rūšių vitaminų rizikuojame perdozavimu.

„Gimus trečiam vaikui supratau, kad tokia situacija tęstis nebegali ir vaikams reikia vieno produkto, kuriame tilptų svarbiausios darniam jo vystymuisi reikalingos medžiagos. Po ilgų konsultacijų su specialistais iš Švedijos sukūrėme skystos formos unikalų kompleksą vaikams nuo 3m ir paaugliams „FenoQ Tricollagen Kids“, kurį jau išbandė ir sėkmingai vartoja taip pat ir mano vaikai“, - renginyje pasakojo M.Jakimavičius.

Naujausi straipsniai