Žinomos damos jausmingame klipe atskleidė, kas joms yra tikrasis moters grožis

Oksana Pikul-Jasaitienė, Ineta Stasiulytė, Eglė Straleckaitė-Daugėlė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-15 16:55
Visos moterys vienaip ar kitaip nori būti gražios ne tik savo mylimiesiems, artimiesiems, bendradarbiams, praeiviams, bet svarbiausia – pačios sau. Nors kiekviena moteris turi skirtingą grožio supratimą, daugelis sutiktų, kad grožiu nesirūpinant iš vidaus, net brangiausios kosmetikos priemonės tampa neveiksmingos. Su šia mintimi sutinka ir ryškiausios Lietuvos moterys, kurios nusifilmavo neeiliniame klipe ir pasidalino mintimis apie tikrąjį grožį – ne tik išorinį, bet ir vidinį.

Kalbėti apie tai, kas joms yra šiuolaikinės moters grožis sutiko garsios ir žavios Lietuvos moterys. Atlikėja ir vizažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė, aktorės Justė Zinkevičiūtė, Ineta Stasiulytė, Larisa Kalpokaitė ir Eglė Jackaitė, modelis Simona Starkutė, šokėja Eglė Straleckaitė – gražios ir visuomet švytinčios garsenybės tapo išskirtinės komisijos narėmis ir samprotavo apie grožį, dalinosi patarimais kitoms moterims.

Tomasfoto.lt nuotr.
Tomasfoto.lt nuotr.

Visai neseniai sostinėje įvyko antroji lietuvių ir švedų sukurto kolagenu organizmą aprūpinančio geriamo preparato ir prekės ženklo veidų atranka. Būtent čia garsenybės buvo pakviestos tapti komisijos narėmis ir nusifilmavo įkvepiančiame klipe.

„Graži moteris yra ta, kuri spinduliuoja gyvenimo džiaugsmu ir tik ta, kuri supranta, kad mes čia esame tikrai laikinai. Kad būtumėm gražios ir laimingos visur reikia ieškoti to, kas suteikia džiaugsmą, jokiais būdais nedaryti to, ko nenorime daryti“, – klipe pataria aktorė I. Stasiulytė.

„Man moters grožis yra vidinio ir išorinio pasaulio visuma, kai moteris nekuria savęs iš naujo, bet tobulina save tokią, kokią ją sukūrė Dievas“, – mintimis dalinasi aktorė J. Zinkevičiūtė.

O. Pikul-Jasaitienė tiek jaunoms, tiek brandžioms moterims linki to paties – būti sveikoms ir rūpintis savimi. „Galbūt banalu, bet noriu palinkėti sveikatos. Sveikas žmogus, laimingas žmogus yra darbingas žmogus, tuomet viskas paprasta – ir vaikus auginti, ir darbus dirbti, ir per gyvenimą eiti su šypsena“, – pataria žinoma moteris.

Tomasfoto.lt nuotr.
Tomasfoto.lt nuotr.

Jai pritaria ir kitos moterys – garsenybės tikina, kad graži moteris yra tuomet, kai ji laiminga, sveika ir pasitikinti savimi.

Jausmingos ir jaudinančios žinomų damų mintys apie tikrąjį moters grožį – šiame vaizdo klipe:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai