Žinomo futbolininko žmona Sandra Šernė: „Esu dėkinga vyrui ir jo profesijai už puikų gyvenimą“

Sandra Šernė su vyru/Asmeninio archyvo ir organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-10 10:50
Neseniai 30 metų jubiliejų atšventusi vieno geriausių Lietuvos futbolininkų Darvydo Šerno žmona Sandra Šernė sako, kad negali skųstis sunkia dalia ir didele auka vardan vyro karjeros. Sandra ne kartą girdėjo, kaip, duodamos interviu, garsių sportininkų žmonos guodžiasi, kad keliauja paskui vyrus į įvairias pasaulio šalis, kad aukoja savo karjerą, draugus ir gerovę Lietuvoje, kad ištekėjusios neturi kitos išeities kaip tik pasišvęsti vyrui ir vaikų auginimui.

„Atvirkščiai, aš garsiai sakau, jog esu dėkinga vyrui ir jo karjerai, kad suteikė man puikų gyvenimą“, – LNK laidoje „Nuo... Iki...“ pirmadienio vakarą, 20 val., pasakos atvirai pasakos dviejų berniukų mama Sandra Šernė.

Sandra su ketveriais metais vyresniu Darvydu susipažino, kai dar buvo moksleivė. Jauna išvaizdi blondinė sėdėjo ant suolelio Vilniaus Vokiečių gatvėje, kai ją užkalbino nepažįstamas vaikinas. Tuomet dar vienuoliktokė Sandra suprato, kad jei santykiai su Darvydu taps rimti, jai teks keliauti paskui vyrą. Tuometiniame Vilniaus „Vėtros“ futbolo klube žaidęs Darvydas po metų gavo pasiūlymą vykti žaisti į Rusijos gilumoje, Kaukazo pakalnėje, esantį Nalčiko miestą. Po to Sandra paskui vyrą sekė į Lenkiją, Turkiją, Izraelį ir netgi saulėtąją Australiją.

Sandra Šernė/Organizatorių nuotr.
Sandra Šernė/Organizatorių nuotr.

Vis dėlto, ji dažnai susiduria su aplinkinių požiūriu, kad būti ištekėjusiai už sėkmingo sportininko ir rūpintis šeima bei namais yra nemadinga, kad reikia siekti karjeros ir nepriklausomybės nuo vyro. „Pasakyti, kad esu namų šeimininkė, yra tarsi niekas, tarsi gėda, bet visi, kas pabuvo su vaiku porą metų namuose, vienbalsiai pasakys, kad tai be proto sunkus darbas“, – sako Sandra Šernė.

Moteris atvirauja, kad dažnai girdi kandžias kalbas apie sportininkų žmonas: „Ne kartą apie žinomų sportininkų žmonas komentaruose esu mačiusi žodžius „barakuda“ ir panašiai. Toks stereotipas yra, tačiau man vyras yra sakęs, kad jaučiasi man dėkingas už palaikymą, už supratimą. Juk jis namo parsineša visas problemas, psichologinį krūvį, nuovargį. Jis dažnai man sako, kad jo karjera nėra tik jo paties nuopelnas, kad toje karjeroje aš esu lygiagrečiai su juo”, – LNK laidoje „Nuo... Iki...“ pirmadienio vakarą, 20 val., pasakos Sandra.

Naujausi straipsniai