Žinomiems vizažistams pristatytos grožio naujienos: išdavė, be ko negalėtų gyventi

Žinomiems vizažistams pristatytos makiažo tendencijos/Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-01 11:11
Antradienio vakarą viešbutyje „Panorama“ rinkosi grožiu ir mada priklausantys žmones: garsus stilistas L. Salasevičius, vizažo meistrės O. Pikul, A. Valytė Kaminskienė, D. Kazėnaitė, A. Silivanova, T. Kisieliūtė ir dar virš šimto kitų Lietuvos vizažistų.

Kompanijos „BEAUTYDRUGS“ prezentacija privertė ne vieną svečią susimastyti nuo ko jis ar ji yra priklausoma. Štai renginyje parodomąjį makiažą dariusi Oksana Pikul-Jasaitienė teigia turinti dvi priklausomybes: viena – tai dekoratyvinė kosmetika, kita – sūnus. 

„Kosmetika – mano darbo dalis. Tai mano hobis, darbas, gyvenimas. Todėl nuolat jaučiu silpnybę naujiems produktams įsigyti, turėti, naudoti darbe. Visuomet ieškau perliukų, kas tiktų, patiktų mano klientėms ir man. Sūnus – gyvenimo motyvacija, džiaugsmas, prasmė. Kodėl priklausomybė? Nes sunkus būna rytas be jo bučinio ir šypsenos“. 

Žinomiems vizažistams pristatytos makiažo tendencijos/Dariaus Kučio nuotr.
Žinomiems vizažistams pristatytos makiažo tendencijos/Dariaus Kučio nuotr.

O. Pikul pritarė ir Liutauras Salasevičius, kuris pabrėžė esantis priklausomas nuo profesionalių produktų, kuriuos gabenasi į visus savo seminarus, jaučia silpnybę gražiems daiktams, o ypač makiažo teptukams.

Tuo tarpu Liutauro Salasevičiaus grimo modeliu buvusi Inga Stumbrienė sako, kad priklausomybę jaučia saulei ir atostogoms, kurios yra būtinas poilsis kūnui ir sielai. Ji kasmet praturtina judviejų su vyru gyvenimą nuotykiais ir pažintimi su skirtingomis kultūromis.

Reziume Inga konstatuoja, kad visgi priklausomybę jaučia tekančiam energija gyvenimui, o atostogos tik vienas iš būdų išmokti ir atrasti kažka naujo.

Naujausi straipsniai