Žinomi žmonės festivalyje „Pudra“ pademonstravo originalius įvaizdžius

Edita ir Mirko Gozzoli, Ieva ir Rolandas Mackevičiai ir Urtė Šilagalytė/ Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-04 18:10
Savaitgalį legendinėje Palangos viloje „Auska“ šimtai po karantino linksmybių išiilgę dalyvių pasinėrė į „Pudra1444“ festivalio ritmą. Tarp jų ir ryškiausi pramogų pasaulio atstovai: šokėjai Edita Gozzoli vyru Mirko, „radistas“, televizijos laidų vedėjas Rolandas Mackevičiuss su žmona Ieva bei dainininkė Urtė Šilagalytė.

Pastaroji į „Pudra1444“ keliauti sugalvojo likus dienai iki vakarėlio ir nors kalbėdama su Žmonės.lt Urtė teigė, kad buvo trumpa vakaro viešnia – renginys jai paliko puikų įspūdį.

„Kadangi laiko ilgai svarstyti apie aprangą neturėjau – reikėjo greitai suktis iš padėties su esamu spintos turiniu. Svarbiausia buvo patogumas ir laisvumas – netikėtai tai pavyko sėkmingai suderinti ir su moteriškumo akcentais“, – pasakojo Urtė. 

 

Ieva Mackevičienė su vyru Rolandu „Pudra1444“ dalyvavo pirmą kartą. „Ilgai apie savo įvaizdžius negalvojome ir nesiruošėme. Rolando personažas „Negyvas eteris“, o aš – jo tamsioji pusė“, – nuotaikingai pasakojo Ieva ir prisipažino, kad „Pudroje“ smagiai praleido laiką.

„Visi buvo tematiškai apsirengę ir po karantino pasiilgę draugų ir muzikos, nors nesu tokių vakarėlių mėgėja, bet šįkart įspūdis – pats geriausias“, – Žmonės.lt pasakojo Ieva.

 

View this post on Instagram

Atostogos @pudra1444 outfit @lasunnn

A post shared by IEVA MACKEVICIENE (@ieva_macke) on

Bene ryškiausi vakarėlio svečiai – šokėjų pora Edita ir Mirko Gozzoli. „Mirko vienam vakarui tapo daug uždirbančia striptizo šokėja“, – šypsojosi Edita. 

Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai