LNK paramos koncerte „Gelbėkit vaikus“ paaukota rekordinė suma, organizacijos vadovė tramdo ašaras

Daiva Tamošiūnaitė, Rūta Mikelkevičiūtė ir Edmundas Jakilaitis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-29 20:27
Penktadienio vakarą LNK televizijos žiūrovai stebėjo šilčiausią ir jaukiausią metų paramos koncertą „Gelbėkit vaikus“. Ryškiausios Lietuvos žvaigždės ne tik dalijosi savo istorijomis bei išgyvenimais, bet ir drauge su televizijos žiūrovais susivienijo dėl kiekvieno vaiko.

Parama, surinkta koncerto metu bus skirta padėti net trisdešimčiai organizacijos globojamų tvarkingų šeimų. Jose skurdžiomis sąlygomis auga net 152 vaikai. Taip pat dalis lėšų bus skirtos išlaikyti 47 vaikų dienos centrams, kurie kai kuriems vaikams yra vienintelė saugi vieta būti, o kartais ten duodamas maistas – vieninteliu per dieną.

Žinomi žmonės ragino žiūrovus aukoti ir bent taip prisidėti prie kiekvieno Lietuvos vaiko šviesios ir šiltos ateities. Savo istorijomis dalijosi modelis Rasa Ciūnė, žurnalistas Edmundas Jakilaitis su šeimomis, virtuvės šefas Ruslanas Puskepanis, Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas ir daugybė kitų žinomų žmonių.

LNK organizuojamas paramos koncertas skirtas padėti skurstantiems vaikams – „Gelbėkit vaikus“
LNK organizuojamas paramos koncertas skirtas padėti skurstantiems vaikams – „Gelbėkit vaikus“

Paramos koncerto metu buvo surinkta daugiau nei 180 000 eurų.

„Dar niekada žmonės tiek neaukojo, tai devintas koncertas, esu be galo dėkinga žmonėms, nes ši suma mūsų šeimoms yra reikalinga kaip oras. Per koncertus kuriam vaikams geresnį gyvenimą ir kiekvienas euras tampa gerumu ir prasme“, – emocijas sunkiai tramdė organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė.

LNK organizuojamas paramos koncertas skirtas padėti skurstantiems vaikams – „Gelbėkit vaikus“ / Irmanto Gelūno nuotr.
LNK organizuojamas paramos koncertas skirtas padėti skurstantiems vaikams – „Gelbėkit vaikus“ / Irmanto Gelūno nuotr.

Savo pasirodymais aukoti kvietė ryškiausios Lietuvos žvaigždės: grupės „Pop Ladies“, „Majamio mergaitės“, „Queens of Roses“, muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ dalyviai, Liepa Norkevičienė ir Alana Šport, Radži, Vaida Genytė ir Dainotas Varnas, Jonas ir Vakarė Sakalauskai ir kiti žinomi Lietuvos atlikėjai.

Itin didelio dėmesio susilaukė brolių Algirdo ir Remigijaus Gataveckų dailės kampelis. Dailininkai drauge su vaikais piešė įspūdingą kūrinį – vaikų svajonių atspindį. Piešinys bus padovanotas didžiausią sumą portale www.aukok.lt paaukojusiam asmeniui.

Paramos koncertą LNK televizija kartu su organizacija „Gelbėkit vaikus“ organizavo jau devintąjį kartą. Per visus šiuos metus LNK televizijos žiūrovai vargstantiems Lietuvos vaikams jau paaukojo daugiau nei 1 mln. 180 tūkst. eurų. 

Naujausi straipsniai