Žinomi žmonės sostinėje domėjosi grožio technologijų naujienomis

„Beauty Peak“ salono naujienų pristatymas/Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-14 09:02
Švytinti oda ir sveiki plaukai – amžina moterų siekiamybė. Poreikis gražintis ypač sustiprėja pavasarėjant, kai pasitraukus žiemai pasilieka imunitetą silpninantis vitaminų trūkumas ir nervams rimtu išbandymu tampančios išorinės problemos.

Žvarbus oras, žemas drėgmės lygis biure ir namuose, karštas vanduo duše ar vonioje – priežastys, kodėl odos būklė būtent žiemą taip pastebimai suprastėja.

Todėl pavasaris tampa sezonu, kai imame kur kas atidžiau rūpintis išvaizda: šaldytuvą pildyti sveikesniais produktais, o palaimos ieškoti grožio specialistų kabinetuose.

Kviestinės viešnios rinkosi į grožio salono „Beauty Peak“ naujojo veido pristatymą. Čia moterys susipažino su atsinaujinusiu salono kolektyvu ir stebėjo, kaip atliekamos šiuo metu sparčiai populiarėjančios išvaizdos tobulinimo procedūros.

Grožio naujienomis domėjosi „Sophistique“ įkūrėja Sofio Gelašvili, dainininkės Justina Budaitė ir Kotryna Juodzevičiūtė, videotinklaraštininkė Inga Žuolytė ir kitos žavios damos.

Žinomoms moterims buvo pasiūlyta išmėginti krioterapiją – 2-3 minutes trunkantį gydymo metodą, pagrįstą stimuliuojančiu šalčio poveikiu organizmui. Stiprų nuskausminamąjį ir uždegimą mažinantį poveikį turinčios procedūros metu aktyvinama kraujotaka ir medžiagų apykaita.

Dar vienas renginio metu pristatytas grožio triukas – LPG. Šios procedūros metu, naudojant aparatą, vakuuminio masažo pagrindu lyginama veido ir kūno oda, mažinamos mimikos raukšlės ir naikinamas celiulitas.

„Beauty Peak“ salono naujienų pristatymas/Dariaus Kučio nuotr.
„Beauty Peak“ salono naujienų pristatymas/Dariaus Kučio nuotr.

„LPG – limfodrenažinis masažas, kuris padeda mažinti apimtis, lyginti celiulitą. Ši procedūra – viena populiariausių tarp mūsų klienčių. Sakau klienčių, nes pagrindinės mūsų salono lankytojos – moterys, tačiau noriu pabrėžti, kad ši procedūra puikiai tinka ir vyrams – gražiai išryškina raumenis, apimtis. Suderinus sportą, mitybą ir LPG galima pasiekti nuostabių rezultatų. Aš visuomet rekomenduojų imti šios procedūros kursą. Rezultatai matomi jau po penkių procedūrų, tačiau, kad juos užtikrinti – darome dešimt“, – pasakojo „Beauty Peak“ salono vadovė Roberta Marcišauskienė.

Grožio salono pasididžiavimu tapo visiškai nauja PTX procedūra, kurios metu neinvaziniu būdu į odą įvedamos priemonės, turinčios botulino peptido.

„Pavasarį ši procedūra tarp mūsų klienčių tapo itin populiari. Dabar vyrauja natūralumo tendencija. Moterys ieško kuo natūralesnių būdų, kaip išlyginti raukšles, natūralių būdų sulieknėti. Dažniausiai klientes patraukia tai, kad oda stangrinančiomis medžiagomis papildoma nenaudojant jokių adatų, neatliekant invazinių procedūrų“, – intrigavo R. Marcišauskienė.

„Beauty Peak“ salono naujienų pristatymas/Dariaus Kučio nuotr.
„Beauty Peak“ salono naujienų pristatymas/Dariaus Kučio nuotr.

Neseniai pirmagimio susilaukusi tinklaraštininkė Inga Žuolytė prisipažino, kad iki šiol LPG ir PTX procedūromis nesidomėjo, tačiau išgirdus apie jų poveikį – nesunku susigundyti.

„Neslėpsiu, procedūrų poveikis skamba labai patraukliai. Tačiau pirmą vietą aš vistiek teikčiau suderintai mitybai ir sportui – šie dalykai tikrai lemia puikų rezultatą. Na, o šios procedūros galbūt pagreitina rezultatą“, – šypsojosi Inga.

Verslininkė Sofio Gelašvili šių procedūrų kol kas taip nėra išbandžiusi, tačiau ateityje žada jas išmėginti.

„Pastebėjau, kad tarp merginų šios procedūros populiarėja, todėl nusprendžiau pati jomis pasidomėti ir tikrai žadu išmėginti“, – sakė Sofio.

Renginio viešnios taip pat turėjo galimybę išsirinkti savo plaukų tipui tinkamos prabangios „Oribe“ ir „Davines“ kosmetikos bei pasigrožėti pagal naujausias mados tendencijas čia pat meistrės atliekama nagų daile.

Vakaro akimirkas rasite nuotraukų galerijoje:

Turinio kontrolė – redakcijos rankose, projekto partneris tik inicijuoja ar palaiko temos viešinimą
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Temos:

Grožis Stilius

Naujausi straipsniai