Žinomi žmonės išdrįso išbandyti šiurpą keliančią vakarienę požemiuose

Baisiausios vakarienės Vilniuje atidarymas „Haunted dinner“/ Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-30 20:44
Trečiadienio vakarą žinomiems šalies žmonėms buvo pristatyta nauja pramoga – šiurpą kelianti vakarienė „Haunted Dinner“. Vakarienę išmėginti išdrįso ir būrys žinomų žmonių, kurie nugalėjo savo fobijas ir mėgavosi kokybišku maistu itin neįprastoje aplinkoje.

Žinomi žmonės nepabūgo kvietimo ir sutiko leistis į visiškai naują pramogą, kuri įsikūrusi siaubo pabėgimo viešbučio „Nightmare hotel“ patalpose

Renginyje apsilankę žinomi žmonės neslėpė baimės, tačiau ir drąsiai ragino išmėginti visus, išsiilgusius aštrių pojūčių. Pasak vakarienėje apsilankiusio muzikos prodiuserio Leono Somovo, tai buvo pirmas kartas vakarieniaujant tokioje aplinkoje.

„Esu buvęs įvairiuose siaubo kambariuose, tačiau vakarieniauti šiurpiomis aplinkybėmis dar neteko. Šiaip gyvenime vengiu baisių dalykų, tačiau mėgstu įvairias vakarienes, tad smalsumui negalėjau atsispirti ir šį kartą“, - teigia vakarienę išmėginęs prodiuseris.

Baisiausios vakarienės Vilniuje atidarymas „Haunted dinner“/ Irmanto Gelūno nuotr.
Baisiausios vakarienės Vilniuje atidarymas „Haunted dinner“/ Irmanto Gelūno nuotr.

Išskirtinės vakarienė nepraleido dainininkai Vaidas Baumila bei Monika Linkytė, prodiuseris Leonas Somovas su žmona, Simona Bandita, žvaigždžių agentė Kristina Kulbušauskaitė bei daugelis kitų.

Haunted Dinner“ – tai išskirtinė ir vienintelė tokia Lietuvoje „Laisvalaikio dovanų“ sukurta pramoga, kuri suteiks galimybę įžengti į požeminį siaubo pasaulį bei ekstremaliomis sąlygomis mėgautis net trijų patiekalų vakariene.

Naujausi straipsniai