Žinomi veidai su atžalomis tapo kasmetinio vaikų talentų šou komisijos nariais

Renginio akimirkos / K.Skrinausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-13 14:47
Saulėtą savaitgalio popietę Klaipėdoje vyko kasmet rengiamas mažųjų talentų konkursas. Šį kartą nuožmios komisijos kėdes užėmė ne tik žinomi Lietuvos žmonės, bet ir jų atžalos, kurios savo išmintimi ir šmaikštumu pralenkė net tėvus.

Klaipėdoje vykęs renginys sutraukė didelį būrį vaikų, kurie drąsiai žengė ant scenos, demonstruodami savo talentus. Atranka nestokojo itin ryškių dalyvių, kurie savo jėgas ne kartą yra išbandę ir kituose projektuose.

Šmaikštumo netrūko ne tik dalyviams, bet ir komisijai, kurią šį kartą sudarė ne tik žinomi šalies pramogų pasaulio atstovai, bet ir jų atžalos. Kartą jau komisijoje buvę dainininkas Vilius Tarasovas bei laidų prodiuserė Vaida Skaisgirė į renginį atvyko ne vieni ir griežtų teisėjų vaidmuo atiteko į vaikų rankas: Viliaus dukros Gabrielės, Vaidos sūnaus Ato bei dar dviejų iškalbingų džentelmenų – 10-mečio Kajaus ir 9-mečio Beno. Į renginį atvykusio sunkiaatlečio Ramūno Vyšniausko vaikai, deja, prieš renginį peršalo, tad žinomas vyras, atsižvelgdamas į šiandieninę situaciją, atvyko vienas ir prie komisijos stalo draugiją palaikė šokėjai Kristinai Navickaitei-Tinai.

Renginio akimirka / K.Skrinausko nuotr.
Renginio akimirka / K.Skrinausko nuotr.

Dainininkas V.Tarasovas pripažino puikiai suprantantis, ką patiria vaikai, lipantys ant talentų šou scenos. Norint pasirodyti prieš visus, reikia nemažai drąsos, tačiau tokie nedideli konkursai padeda įveikti scenos baimę, įgyti pasitikėjimo savimi, kuris gyvenime pravers bet kokioje srityje.

„Kadangi pats vaikystėje esu dalyvavęs įvairiausiuose konkursuose, dainų dainelėse, todėl puikiai žinau ir suprantu, kokį jaudulį ir kokią įtampą patiria šiame talentų šou pasirodantys vaikai. Tačiau tai lavina kūrybiškumą, drąsą ir skatina vaiko progresą. Taip pat skatinu ir savo vaikus: Gabrielei artima muzika, ji groja, dainuoja, taip pat demonstruoja ir aktorinius sugebėjimus, mat jau yra pasirodžiusi „Klaipėdos muzikinio teatro“ miuzikle. Ji gyvena tuo, tad raginti jos nereikia, gal tik kartais priminti, kad nepamirštų ir poilsio svarbos“, – „FenoQ Tricollagen Kids“ įmonės renginyje pasakojo V.Tarasovas.

Renginio akimirka / K.Skrinausko nuotr.
Renginio akimirka / K.Skrinausko nuotr.

Komisijoje taip pat buvęs sunkiaatletis R.Vyšniauskas atviravo, jog vaikui be galo svarbu atrasti vidinę motyvaciją, kuri skatint jį siekti užsibrėžtų tikslų ir realizuoti save. Tačiau daug svarbesnis aspektas, nuo ko prasideda pilnavertė vaiko vaikystė, yra iš tėvų sklindanti meilė.

„Mano nuomone, svarbiausias dalykas vaikui yra meilė. Vaikas, eidamas per gyvenimą, turės pats klysti, klupti, keltis, nudegti, mokytis iš savo klaidų, tačiau jeigu jis bus mylėtas, pas jį bus širdis, o tokių žmonių, su širdimi, šiai dienai mažai belikę“, – renginyje pasakojo R.Vyšniauskas.

Dvi atžalas, devynerių Ąžuolą ir šešerių Ramunę, turintis sportininkas tvirtina, jog vaikai jam yra didžiausia gyvenimo motyvacija. Net ir išgyvenęs nelengvas skyrybas, vyras stengiasi būti geriausiu tėčiu ir neprarasti tvirto ryšio su vaikais.

„Sūnus sportuoja tenisą, pas senelį lankosi sporto salėje, o dukra lankė gimnastiką, tačiau dabar susidomėjo baletu ir gatvės šokiais. Kiekvienas turi rasti savo motyvacijos šaltinį, o tėvams užduotis jo neužgožti. Neužgožti ir vaikų fantazijos. Mano vaikai mėgsta fantazuoti ir aš sutinku su visokiomis jų nesąmonėmis, nes tai lavina jų pasaulėžiūrą“, – pasakojo R.Vyšniauskas.

Išminties nestokojo ir kiti komisijoje buvę vaikai – Benas, Kajus ir Atas. Jie drąsiai klausinėjo konkurso dalyvių bei atsakingai juos vertino. Žinoma televizinių laidų prodiuserė Vaida Skaisgirė sakė, kad jos sūnus jau eina į antrą klasę. Jis visuomet pasižymėjo aktyvumu ir smalsumu, kurie jam augant, auga kartu.

Renginio akimirka / K.Skrinausko nuotr.
Renginio akimirka / K.Skrinausko nuotr.

„Atas yra be galo smalsus vaikas. Pradėjęs eiti į mokyklą, jis neapleido krepšinio, kuriam meilę atrado prieš kelerius metus ir atsakingai lanko treniruotes kelis kartus per savaitę. Mokykla jam buvo naujas gyvenimo etapas, į kurį jis žengė su dideliu užsidegimu ir gerais pažymiais kaskart vis tą įrodo“, – pasakojo V.Skaisgirė.

Renginyje netrūko ir smagių akimirkų, mat vaikus kalbino bei pasirodymams drąsino animatorių iš „Linksmas lagaminas vaikų šventės“ sukurti personažai.

Konkursas jau aplankė Kauną ir Klaipėdą, tad mažųjų laukia dar viena galimybė pasirodyti Vilniuje. Praėjus visiems etapams, geriausieji bus apdovanoti produktų krepšeliais, na, o labiausiai komisiją sužavėjęs talentas gaus stipendiją savo talentui lavinti.

Naujausi straipsniai