Žinomi veidai įkūnijo animacinio serialo „Simpsonai“ herojus

Naglis Bierancas ir Karolina Meschino – serialo „Simpsonai“ herojai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-08 16:41
Jei į populiarųjį animacinį serialą „Simpsonai“ patektų laidų vedėjas Rolandas Mackevičius ar influenceriai Karolina Meschino su Nagliu Bierancu, kaip jie visi atrodytų? Žinomi žmonės pabandė tai įsivaizduoti ir pasidalijo gautais rezultatais.

Kaip kadaise sakė vienas iš filmuko kūrėjų Mattas Groeningas, „Simpsonų“ veikėjai yra geltonos spalvos ir turi keturis pirštus dėl labai paprastos priežasties – kad išsiskirtų iš kitų animacinių serialų herojų.

„Geltoni tarsi saulė ir absoliučiai į nieką nepanašūs...na, išskyrus Kempiniuką Plačiakelnį“, – tuomet juokėsi M. Groeningas. 

Milijonus gerbėjų visame pasaulyje turintis kultinis serialas „Simpsonai“ šiais metais švenčia 31 vienerius savo gyvavimo metus. 1989 metais, gruodžio 17 dieną, pasaulį išvydo pirmoji animacinės komedijos serija. 

Per ilgą „Simpsonų“ gyvavimo laiką seriale kaip pieštiniai herojai pasirodė dešimtys pasaulyje žinomų žmonių – nuo dainininkės Lady Gagos iki JAV prezidento Donaldo Trumpo. 

Ir nors lietuvių originaliuosiuose „Simpsonuose“ kol kas dar neišvysime, galime pasižiūrėti, kai jie atrodytų, jei taptų pieštinėmis savo pačių versijomis. 

@LetsTurnYellow tinklalapis „Simpsonų“ herojais pavertė laidų vedėją Rolandą Mackevičių su šeima, didžėjų Joną Nainį  ir influencerį Naglį Bierancą.

Tuo tarpu @GetAnimized sukūrė socialinių tinklų žvaigždės Karolinos Meschino ir #MoterųPasaulyje iniciatyvos kūrėjos Indrės Stonkuvienės atvaizdus.

 

Karolina Meschino

Indrė Stonkuvienė

Naglis Bierancas

Rolandas Mackevičius su šeima

Jonas Nainys

Naujausi straipsniai