Žinomi tėčiai susirungė vandens batutų parke

Žinomi tėčiai susirungė vandens batutų parke / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-20 23:35
Žinomi Lietuvos tėčiai trečiadienį netoli sostinės susirungė neįprastose, užsienyje ypač populiariose varžybose. Birželio pradžioje minėtą Tėčio dieną žinomi vyrai dar kartą atšventė pripučiamų vandens batutų parke „Water Inn“, kur susirungė dėl greičiausio tėčio titulo. Palaikyti dalyvių susirinko patys brangiausi sirgaliai – mylimosios ir vaikai.

Varžybų dalyviai – Deividas Česnauskis, Viktoras Diawara, Vilius Alesius, Paulius Skučas ir Juozas Liesis – turėjo kuo greičiau įveikti pripučiamame parke įrengtas įvairias kliūtis: buomus, lynus šuoliams į vandenį, batutus, čiuožyklas, pripučiamus kamuolius, plaukiojančias salas ir kt.

Po įtemptų ir smagių varžybų greičiausio ir ištvermingiausio tėčio titulu džiaugėsi greičiausiai trasą įveikęs D. Česnauskis. Vos 4 minutes trasoje užtrukęs futbolininkas prisipažino, kad prieš varžybas tikrai nesitikėjo, kad tai tokia smagi, bet tuo pačiu ir nelengva pramoga.

„Vandens batutų parke teko būti pirmą kartą, tad nežinojau, ko tikėtis. Visgi paaiškėjo, kad sunkiausia yra ne kliūtys, o bandymas įkritus į vandenį vėl užlipti ant batuto ir tęsti varžybas. Iš šono viskas atrodo kur kas lengviau, bet galiu pasakyti, kad čia tikrai yra ką veikti“, – po varžybų sakė D. Česnauskis.

Anksčiau per televiziją rodytą japonišką šou „Takeši pilis“ ir šiuo metu populiarų JAV šou „Wipe out“ primenanti pramoga gerų emocijų suteikė visiems dalyviams. Po varžybų kai kurie jų pakartotinai trasą skubėjo įveikti jau kartu su vaikais.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Pasak vieno iš „Water Inn“ įkūrėjų Algirdo Daniaus, tai dar gana nauja pramoga Lietuvoje – pirmasis toks parkas buvo įkurtas tik praėjusiais metais – bet sulaukia vis daugiau aktyvių pramogų mėgėjų dėmesio.

„Šios pramogos populiarumą visų pirma lemia tai, kad batutai yra smagi ir azartiška pramoga, bet tuo pačiu ir labai universali. Pramogauti batutų parke gali visi šeimos nariai. Taip pat ši pramoga idealiai tinka mūsų šaliai, nes pramogauti galima bet kokiu oru. Varžymasis batutų parke per lietų gali būti dar smagesnis iššūkis nei šviečiant saulei“, – pasakoja A. Danius.

„Water Inn“ parko įkūrėjai, trys vandens sporto entuziastai, važinėdami po pasaulį pamatė šią pramogą, susižavėjo ir pernai nusprendė pirmieji tokį parką atidaryti Lietuvoje. Šiandien „Water Inn“ yra didžiausias pripučiamų vandens batutų parkų tinklas Lietuvoje. Batutų parkai jau veikia Vilniuje (prie „Vilnius Grand Resort“ ir Pilaitėje, Salotės ež.), Kaune (Lampėdžio ež.), Trakuose (Akmenos ež.), Druskininkuose (Alkos tvenkinyje), Zarasuose (Zaraso ež.) ir Dauguose (Daugų ež.).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai