Trys muzikos prodiuseriai vienai nakčiai taps didžėjais: tarp jų – ir Martynas Tyla

Martynas Tyla, Lauras Lučiūnas bei Justas Čekuolis
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-10-20 08:52
„Jie išgarsino geriausiai dainuojančius bei šokančius, pardavė visus jų įrašus, suorganizavo didžiausius įmanomus koncertus, uždirbo milijonus ir nebeturi ką veikti. Todėl savo ir Jūsų malonumui stoja už Dj pulto“, – tokia intriguojančia pastraipa aprašoma nauja renginių serija „Vadyba groja“.

Šį penktadienį, Vilniaus stoties rajone, prie pat bėgių įsikūrusiuose festivalių namuose „Line Up“, išvysime tikrai unikalų vaizdą – prie Dj pulto stovės ne kylantys ar jau pripažinti muzikos atlikėjai, o vieni žinomiausių Lietuvos muzikos vadybininkų bei prodiuserių.

Muzikos klube savo, mylimiausiomis muzikos selekcijomis dalinsis tokių atlikėjų bei grupių, kaip Jazzu, Vidas Bareikis, „The Roop“ muzikos prodiuseris – Lauras Lučiūnas, grupių „G&G Sindikatas“, „FC Baceball“, „Happyendless“ vadybininkas Justas Čekuolis bei „MAMA“ muzikos apdovanojimų organizatorius, muzikos prodiuseris – Martynas Tyla.

Martynas Tyla / Asmeninio albumo nuotr.
Martynas Tyla / Asmeninio albumo nuotr.

„Festivalinių namų „Line Up“ idėją vystėm prieš kelis metus, o tuomet startavome ir nutiko tai, kas nutiko – pandemija. Bet pagaliau vėl grįžtame prie skirtingų muzikinių renginių idėjų vystymo. Būtent čia, praėjusį rudenį DJ‘ais kvietėme pabūti ir savo mylima muzika su lankytojais pasidalinti įvairiausios stilistikos muzikos atlikėjus ar net muzikos apžvalgininkus. Šį penktadienį startuojame su nauja renginių serija, kurioje kviesime už DJ pulto išdrįsti atsistoti pačius muzikos vadybininkus!“ – apie naują renginių seriją pasakoja festivalių „Bliuzo naktys“, „Galapagai“ prodiuseris, „Line Up“ šeimininkas – Algirdas Barniškis-Blėka.

Justas Čekuolis / Asmeninio albumo nuotr.
Justas Čekuolis / Asmeninio albumo nuotr.

„Grosiu eklektišką muzikos selekciją, kuri apims įvairiausius muzikos žanrus. Galima bus tikėtis elektronikos, roko ir aišku repo muzikos garsų“, – apie penktadienio vakarėlį pasakoja Justas Čekuolis.

Martynas Tyla yra nusiteikęs atsižvelgti į atėjusios publikos skonį ir tikina, kad jei reikės bus visiškai ramios muzikos, o jei publika bus nusiteikusi griausmingai, jo muzikos selekcijoje atrasim ir techno garsų!

Lauras Lučiūnas tuo tarpu nusiteikęs paslaptingai ir kol kas nežada atskleisti, ką paruošė penktadienio vakarui, kas žino, gal Lauras grįš prie savo šaknų ir pasidalins sunkesnės, tamsesnės muzikos motyvais.

Lauras Lučiūnas / Asmeninio albumo nuotr.
Lauras Lučiūnas / Asmeninio albumo nuotr.

Kokios visgi muzikos klausosi ir kaip muzikos prodiuseriams bei vadybininkams sekasi už Dj pulto galėsime išvysti ir išgirsti jau šį penktadienį, spalio 22 dieną, Geležinkelio g. 6 adresu įsikūrusiame „Line Up“ muzikos klube.

„Renginys nemokamas. Juk jie ir taip milijonieriai“, – toliau juokaujama renginio aprašyme.

Naujausi straipsniai