Žinomi kauniečiai šventė naujos jogos studijos atidarymą

Gediminas Juodeika, Jūratė ir Česlovas Norvaišos / Renginio organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienio vakarą žinomi kauniečiai susirinko į egzotika ir ramybe dvelkiantį renginį. Laikinojoje sostinėje duris atvėrė nauji jogos, meditacijos ir tantros namai „Mahamudra“. Vakaro šeimininkės susirinkusias įžymybes vaišino veganiškais skanėstais, kvietė aukoti gyvūnų prieglaudos augintiniams ir prisidėti prie bendros „Om“ meditacijos.

Kūnui ir sielai teikiančiais malonumais mėgavosi ir renginyje apsilankė prodiuseris Gediminas Juodeika, aktorė Daiva Rudokaitė, šokėja Eglė Straleckaitė, verslininkas Ugnius Kiguolis, mentalistas Nicholas Kin, šokėjai ir choreografai Jūratė ir Česlovas Norvaišos, Natalija ir Sigitas Martinavičiai, stilistė Viktorija Šaulytė, Viktorija Vaičaitė ir kiti.

Natalija ir Sigitas Martinavičiai / Renginio organizatorių nuotr.

Susirinkusių svečių laukė įsimintinas koncertas su Laurita Peleniūte ir Tadu Dešuku, brazilų kovos meno „Capoeira“ akrobatinis pasirodymas su gyva tradicine šio kovos meno muzika, o savo dainas vakaro svečiams dovanojo dainuojamosios poezijos guru Domantas Razauskas.

Vakaro metu renginyje apsilankiusieji mėgavosi veganiškais skanėstais ir galėjo prisidėti prie kilnaus tikslo. Renginio metu vyko ypatingas aukcionas, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos gyvūnų prieglaudai paremti. Aukciono metu svečiai galėjo įsigyti įvairių daiktų, kurie yra skirti žmogaus dvasios augimui bei atsiskleidimui.

Natalija ir Sigitas Martinavičiai / Renginio organizatorių nuotr.

Kaip pasakojo studijos įkūrėjos Lina Lila Lisauskaitė-Čebatavičė ir Marija Žukauskaitė, šie namai yra atviri visiems žmonėms, kurie nori pagerinti savo gyvenimo kokybę ir savijautą. Pasak studijos įkūrėjų, kol kas tai vienintelė tokia unikali erdvė Kaune.

Natalija ir Sigitas Martinavičiai / Renginio organizatorių nuotr.
Natalija ir Sigitas Martinavičiai / Renginio organizatorių nuotr.

„Mes su Marija esame palaimintos šia galimybe sukurti erdvę, kurioje žmonės gali ilsėtis ir augti. Širdį džiugina čia vykstantys moterų savaitgaliai, savirealizacijos ir jogos mokytojų kursai. Gera matyti laimingus ir besišypsančius žmones, ateinančius į jogos ir kitus užsiėmimus. Kurėme šią erdvę kaip namus ir mums puikiai pavyko tai išpildyti, tiek lankytojai, tiek komandos nariai čia jaukiai leidžia laiką, – džiaugėsi viena iš studijos įkūrėjų Lina Lila.

Viso vakaro metu „Mahamudra“ meditacijų erdvėje vyko bendra „Om“ meditacija, prie kurios noriai prisijungė daugybė vakaro svečių.

Žinomi kauniečiai apsilankė naujos jogos studijos atidaryme (31 nuotr.)
+25
Skaitykite daugiau