Žinomi kauniečiai domėjosi naujausiomis vyrų šukuosenų tendencijomis

Vyriškų šukuosenų šou/Kasperinos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-30 09:50
Žinomus kauniečius bei plaukų stilistus iš visos Lietuvos sudomino Kauno „Gargare“ vykęs vyriškų šukuosenų šou. Vakaro žvaigžde tapo išskirtinis barberis iš Olandijos, tarptautinės „Wahl Professional“ kūrybinės komandos narys Giovanni Uktolseja, sceniniu slapyvardžiu Gio The New Kid.

Renginyje buvo galima sutikti mentalistą Nicholą Kin, atlikėją Mindaugą Mickevičių-Mino, žinomą plaukų meistrą Karolį Murauską. Vyriškai auditorijai skirtą vakarą vedė TV aktorius ir renginių vedėjas Justinas Daugėla. Vienu iš renginio modelių tapo beisbolininkas Dovydas Neverauskas, pirmasis lietuvis, pasirašęs profesionalią sutartį su JAV „Pittsburgh Pirates“ klubu.

Vyriškų šukuosenų šou/Kasperinos nuotr.
Vyriškų šukuosenų šou/Kasperinos nuotr.

D. Neverauską tapti modeliu pakvietė jo ilgametis plaukų meistras Domas Staniulis, kuris drauge su kolege Laura Viz vakaro metu pristatė naują šukuosenų kolekciją „Satisfakciją“. „Iš karto sutikau dalyvauti šukuosenų šou. Leidau Domui daryti su mano plaukais ką tik nori, tik jų nedažyti, – po renginio šypsojosi D. Neverauskas. – Kiekvienam vyrui svarbu turėti savo plaukų meistrą, kuriuo gali pasitikėti. Juk turime ir automobilių serviso meistrą, kuriam patikime savo mašiną. Kai patiki plaukus profesionalui, iš karto atsiranda daugiau pasitikėjimo pačiu savimi, savo išvaizda. Tiesa, mano meistras visada man parenka madingą kirpimą bei sušukavimą, aš jam nenurodau, kaip norėčiau atrodyti“.

Vyriškų šukuosenų šou/Kasperinos nuotr.
Vyriškų šukuosenų šou/Kasperinos nuotr.

„Sužinojau daug įvairių naujovių, kurių iki šiolei niekas Lietuvoje nerodė. Jas pritaikysiu ir sau asmeniškai, ir savo klientams“, – apie svečio iš Olandijos G. Uktolseja surengtą šou kalbėjo K.Murauskas. Pasak žinomo meistro, moderniam vyrui labai svarbu šukuosena, kaip ir drabužiai, – o tai dar turi derėti tarpusavyje. „Visa tai kuria vyro įvaizdį, atskleidžia jo charakterį ir netgi nusako veiklos pobūdį bei pomėgius“, – įsitikinęs Karolis, kuris pats jau daugelį metu pasitiki vienu plaukų stilistu, pas kurį nuolatos kerpasi. Žinomas vyras mėgsta itin dažnai keisti ne tik kirpimą, bet ir savo plaukų spalvą. Šiuo metu K. Murausko plaukų spalva – šviesiai pilka, pasak jo paties, šį sezoną itin madinga.

Kaune vykusio išskirtinio vakaro organizatoriai svečiams nurodė ir aprangos kodą  – puošnus kasdienis, tik būtinai su stilingais džinsiniais elementais. Belaukdami renginio pradžios svečiai galėjo apžiūrėti barberės Karolinos Ūzaitės modelių foto parodą, kurios pagrindinis parodos akcentas – išpuoselėta barzda.

Naujausi straipsniai