Žinomi dizaineriai vestuvinėms kolekcijoms modelius išsirinko tiesiog prekybos centre

Renginio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Artėjančio „Wedding Fashion Show“ renginio proga žinomi Lietuvos dizaineriai ieškojo naujų veidų ir moterų, galinčių pristatyti jų vestuvinių suknelių kolekcijas.

Prekybos centre „OZAS“ Egidijus Rainys, Liutauras Salasevičius, Aurelija Beliakaitė, INŽI kūrėja Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė, VAMP dizaineris Arvydas Videika bei Viktorija Jakučinskaitė rinkosi iš podiumu norinčių žengti merginų.

„Kiekvienas modelis turi savo charakterį, kuris tinka arba netinka konkrečiam dizaineriui. Man itin patinka „fashion“ stiliaus modeliai, ne komerciniai. Kas man svarbiausia renkantis modelį? Jeigu atitinka išvaizda, charakteris, tuomet svarbu, kad gerai vaikščiotų aukštakulniais scenoje“, – juokėsi dizaineris E.Rainys tikinęs, kad patinkančią merginą ir be patirties mielai pakviestų dirbti kartu.

„Lietuva joms yra repeticija prieš Paryžių ir „šanelius“, – juokiasi dizaineris Liutauras Salasevičius. – Gerą modelį atpažįsti iškart. Pradžioje gal trūksta patirties, žinomumo, bet jaunos merginos greitai orientuojasi ir sparčiai mokosi.“

Jam antrina ir mados namų „Tiulio fėja“ įkūrėja Viktorija Jakučinskaitė: „Gerą modelį pastebi iškart, kai matuoji rūbą. Ant jo tavo kurtas drabužis atrodo, kaip meno kūrinys ir net prabangiau, nei tu galvojai. Tai talentas, gamtos duoda vidinė energija, seksualumas ir vidinis sielos grožis, kuris atsispindi išvaizdoje. Geri modeliai net žiūri nugalėtojų žvilgsniu, nes būtent į tokias moteris mums norisi būti panašioms, jos įkvepia dizainerius ir fotografus. Tokie modeliai iškelia mūsų kūrybą į kitą, aukštesnį lygį.“

Žinomi dizaineriai vestuvinėms kolekcijoms modelius išsirinko tiesiog prekybos centre (40 nuotr.)
+34
Skaitykite daugiau