Žinomi atlikėjai ir menininkai vienijasi dėl dešimtmečio Ervino svajonės išgyti

Marius Jampolskis / Raimundo Adžgausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-27 14:02
Jau šį ketvirtadienį Jonavoje vyks labdaros renginys „Išpildykime Ervino svajonę KARTU!“, kurio tikslas surinkti kuo daugiau lėšų dešimtmečio Ervino reabilitacijai Slovakijoje. Prie kilnios iniciatyvos prisijungė žinomi Lietuvos atlikėjai, kurie pasirodys koncerte, ir menininkai, paaukoję savo darbus aukcionui.

Ervinas – berniukas, kuris dar prieš dvejus metus džiaugėsi vaikyste, gyveno visavertį gyvenimą, žaidė, svajojo, kol... vieną dieną pateko į autoavariją, kuri ir sugriovė jo visas svajones bei vaikystę.

Apie šį įvykį jis prisimena tik tiek, kiek pasakojo tėvai, kuriuos Ervinas pradėjo pažinti tik praėjus keliems mėnesiams po avarijos. Iš komos berniukas pabudo tik po mėnesio, šiuo metu jis vis dar gydomas, jo laukia ilgas reabilitacijos periodas.

„Aš nekalbėjau, nevaikščiojau, nemokėjau valgyti, nepakėliau rankos, tačiau dabar jau pats galiu žengti kelis žingsnius, nenustoju pasakoti įvairias istorijas, bendrauti, juokinti bendraklasius, o jiems patinka vėžinti mane vežimėlyje“, – nepraranda vilties Ervinas.

Ervino istorija sujaudino daugybę žmonių. Visa Jonava laukė, kada Ervinas pabus iš komos; nors po mėnesio stebuklas ir įvyko, tačiau dalis kūno liko paralyžiuota. Tėvai rado kliniką Slovakijoje, kuri suteikė vilties, kad Ervinas gali susigrąžinti visavertį gyvenimą, tačiau tam reikalingas specialus gydymas. Neseniai Ervinas su tėveliais grįžo iš Slovakijos, dvi savaitės reabilitacijos jiems kainavo beveik 5500 Eur.

Šiuos pinigus jiems paaukojo geros valios žmonės. Šeima yra nuoširdžiai dėkinga, tačiau norint, kad berniuko svajonė taptų realybe, reikalingi papildomi pinigai. Visos vyksiančio aukciono metu, už koncerto bilietus, ir renginio metu surinktos lėšos bus skirtos Ervino reabilitacijai Slovakijoje.

Ervinas
Ervinas
Ervinas
Ervinas

Labdaros renginio programa

Nuo 18 val. Jonavos kultūros centre įsikūrusioje Meno galerijoje vyks aukcionas, kuriame bus galimybė įsigyti menininkų dirbinių. Šiam aukcionui savo rankų darbo kūrinius paaukojo beveik 20 menininkų – tarp jų medalių kūrėja Irina My-My iš Kauno, odos aksesuarus gaminanti vilnietė Vilma Statkuvienė, nuostabaus grožio lėles kurianti Olga Norvilienė iš Trakų, šilko gaminių meną puoselėjanti kaunietė Rasa Andrikienė bei kiti.

Taip pat aukciono metu skambės klasikinės muzikos perlo Gabrielės Skromanaitės, kuri prieš kelias savaites gavo apdovanojimą iš LR prezidentės Dalios Grybauskaitės, vieno geriausių saksofonistų Lietuvoje Juozo Kuraičio bei svečio iš Baltarusijos Dmitry Khilmano atliekami kūriniai.

Nuo 19 val. Didžiojoje Jonavos kultūros centro salėje numatomas koncertas. Savo muziką ir dainas dovanos: duetas Ramūnas Difartas ir Aušra Difartė, „Sare Roma“ lyderis Ištvanas Kvikas, atlikėjas Deividas Bastys, kauniečių vyrukų grupė „16Hz“, trio Algirdas Radzevičius (grupė „Patruliai“) su žmona Milisandra ir sūnumi Roku, grupės „Rondo“ siela Aleksandras Ivanauskas-Fara, „TV pagalbos“ žurnalistė, atlikėja Gerda Žemaitė, TV projekto „X faktorius“ finalistės Iveta Svilainytė bei merginų duetas „eMdžej“, „Lietuvos balso“ finalistė Gabija Aleknavičiūtė, vaikų popchoras iš Kėdainių „Skambantis Perliukas“, Jonavos dainavimo studija VIVA bei daugelis kitų.

Ugnies šou „Viduramžių pasiuntiniai“ yra taip pat paruošę siurprizą vakaro svečiams.

Renginį ves Nijolė Pareigytė, Marius Jampolskis, Raimonda Jagminaitė ir Dainius Palivonas.

Šią akciją organizuoja Socialinių mokslų kolegijos gerumo iniciatyva „Šviesos maratonas“ kartu su Ervino labdaros ir paramos fondu. Prie renginio prisideda partneriai: Jonavos kultūros centras, neatlygintinai suteikiantis patalpas ir įrangą, „Ticketmarket“, kurie neima mokesčio už bilietų pardavimą, bei neseniai atsidaręs restoranas Jonavoje „V.A.U“.

Žmonės.lt

Temos:

labdara Aktualu

Naujausi straipsniai