Žinomos moterys vietoje mankštos mieliau renkasi treniruotes sporto klubuose

Inga Budrienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-16 20:44
Vienu metu keturiuose Lietuvos miestuose ketvirtadienio vakarą prasidėjo masinės nemokamos mankštos, kuriose dalyvavo ne viena žinoma šalies moteris. Visos jos prisipažino – vietoje rytinių tempimo pratimų namuose mieeliau rrenkasi treniruotes sporto klubuose.

Kaune, greta „Žalgirio“ arenos vyko pirmoji grupinė mankšta kieme, į kurią atvyko trys verslininkės – Joana Bartaškienė, Jurgita Kiguolė ir Inga Budrienė. Iš pradžių nerimauta, kad pavakare prasidėjęs lietus sutrukdys Nemuno saloje organizuojamam užsiėmimui, tačiau lašai iš dangaus krito trumpai, todėl viskas įvyko kaip planuota.

J.Kiguolė į mankštą atskubėjo iš Vilniaus, kur turėjo darbinį susitikimą. Verslininkė sakė ilgą laiką mėgusi treniruotis su asmeniniu treneriuu, tačiau išbandžiusi grupines kūno rengybos treniruotes ir nuo to laiko prioritetą teikianti joms.
„Ryte, namuose nesimankštinu niekada. Nors tai organizmui būtų naudingiau nei vakaro treniruotės, tačiau tam visiškai nerandu laiko“, – atviravo J.Kiguolė.

Mankštą I. Budrienė prisimena nuo mokyklos laikų, kuomet ryte pamokos prasidėdavo nuo bendro fizinio aktyvumo. Neseniai po penkiolikos metų pertraukos vėl sportuoti klube pradėjusi verslininkė sako jau pajutusi judėjimo naudą ir prisiminusi kaip gera jaustis net po varginančios treniruotės.

J.Bartaškienė juda kasdien, nes pati veda aerobikos užsiėmimus moterims. Ji tvirtina, kad aktyvumas yra pagrindinis jaunystės eleksyras.

Į mankštą buvo pakviestas, bet prisivalgęs karbonadų neatvyko verslininkas Gediminas Juodeika. Nepaisant to, du sūnus auginantis vyras sakė įsitikinęs, jog mokyklose turėtų vykti ne tik fizinio pamokos, bet ir užsiėmimai apie sveiką mitybą.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai