Žinomas „Marvel“ rašytojas spėja, kad naujuoju Erniu taps „Kingsman“ žvaigždė

Taron Egerton / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-24 09:38
Žinomas komiksų rašytojas Mark Millar, ankščiau dirbęs „Marvel“ ir „DC“ studijose, spėja, kad aktorius Taron Egerton taps sekanti kino žvaigždė, kuri suvaidins Ernio, dar žinomą Logano vardu, personažą.

Millar, kuris taip pat parašė „Ateini čia arba gausi į dūdą“ (orig. „Kick-Ass“) bei „Kingsman“ komiksus, sulaukė žinutės iš fano, kuris priminė rašytojui, kad pastarasis viename iš savo komiksų net du kartus teisingai atspėjo ateitį.

 

Atsakydamas gerbėjui, Mark Millar paskelbė: „Visada atminkite, jos aš visad teisus. PS Taron Egerton bus sekantis Ernis.“

 

 

Australų aktorius Hugh Jackman dar 2017-aisiais metais pranešė, jog po 17 metų pagaliau užleis savo vietą Iksmenų pasaulyje, paskatindamas daugybę spekuliacijų apie tai, kas galėtų būti kita kino žvaigždė tapsianti Erniu.

Kalbant apie tikrus autoritetus superherojų žanre, nėra didesnių nei M. Millar, kuris parašė komiksų seriją „The Ultimates“, kuri iš dalies įkvėpė „Marvel“ kino visatos originalų Keršytojų filmą, Fantastiškąjį ketvertą bei „Logano“ filmą.

Žinoma, Taron Egerton ir Mark Millar yra ankščiau dirbę kartu, nes aktorius suvaidino Gario „Eggsy“ Unwino personažą filme „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ ir istorijos tęsinyje „Kingsman. Aukso ratas“, paremtuose pagal M. Millar komiksus.

Gandai, jog T. Egerton taps naujuoju Erniu, girdimi jau kurį laiką, kad net pats aktorius pradėjo į juos kreipti dėmesį, tačiau „Kingsman“ franšizės žvaigždė nėra tokia tikra.

Viename interviu Taron Egerton sakė: „Tai, manau, yra tik gandas. Kiek aš žinau, tai neturi pagrindo. Aš nežinau ar esu pakankamai „grizliškas“.“

„Aš turiu galvoje, jei „Marvel“ žmonės mano, kad esu, tuomet puiku, judam pirmyn. Bet manau, kad yra geresnių kandidatų. Bet tikrai norėčiau kaip nors būti susijęs su šiuo pasauliu.“ – kukliai atsakė T. Egerton.

Jaunasis britų aktorius nepasirodys trečiajame „Kingsman“ franšizės filme orig. pavadinimu „The King's Man“. Artėjantis filmas, pasirodysiantis kinuose kitų metų vasario mėnesį, žiūrovus nukels į šnipinėjimo agentūros priešistorę ir atskleis jos kilmę.

Tačiau „Kingsman“ režisierius Matthew Vaughn jau patvirtino ketvirtąjį franšizės filmą, kiek klaidinančiu pavadinimu „Kingsman 3“, kuris turėtų užbaigti filmų „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ ir „Kingsman. Aukso ratas“ trilogiją. Režisierius taip pat atskleidė, jog T. Egerton grįš į šį filmą.

„Mes turime užbaigsi Gario ir Hario draugystę. Turime parodyti paskutinį jų santykių skyrių, kurį mes esame paruošę, tad tikiuosi, kad šiais metais arba kitų metų pradžioje pradėsime filmavimo darbus.“ – atskleidė režisierius M. Vaughn.

Temos:

Kinas

Naujausi straipsniai