Žinių vedėja Agnė Zacharevičienė apie atleidžiamus BTV darbuotojus: „Aš asmeniškai apie tai neinformuota“

Agnė Zacharevičienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-12 19:06
Portalą Žmonės.lt pasiekė žinia, kad iš BTV televizijos masiškai atleidžiami darbuotojai. Šią savaitę UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ (LNK) užbaigė sandorį su koncernu „Achemos grupė“ dėl UAB „Baltijos TV“ įsigijimo. Nemaloni žinia BTV darbuotojams – nebeliks žinių tarnybos.

Portalui Žmonės.lt trečiadienį susisiekus su BTV žinių vedėja Agne Zacharevičiene, moteris patvirtino girdėjusi kalbas apie darbuotojų atleidimus, tačiau ji pati oficialiai apie tai neinformuota.

„Ši savaitė – ne mano budėjimo, nebuvau darbe, tad nieko tiksliai nežinau. Esu pasiruošusi kitą savaitę vesti žinias, nes niekas man nepranešė, kad jų galėtų nebūti“, – portalui Žmonės.lt sakė A.Zacharevičienė.

„Nieko negaliu jums pakomentuoti, į šiuos klausimus jums gali atsakyti LNK atstovai“, – trečiadienį teigė BTV žinių tarnybos vadovas Audrius Lelkaitis, paklaustas apie masinį darbuotojų atleidimą iš BTV televizijos.

LNK vadovė Zita Sarakienė ketvirtadienį BNS sakė, kad turėtų nebelikti BTV žinių tarnybos – ją planuojama sujungti su LNK žinių tarnyba.

Kaip jau skelbta, gegužės 22 dieną Konkurencijos taryba leido UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ (LNK) įsigyti 100 procentų UAB „Baltijos TV“ akcijų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai