Žiniasklaidos detektyvas: Vladimiras Putinas tapo seneliu?

Владимир Путин и дочери. Фото с портала Postimees.
Šaltinis: 15min.lt
AA

Rusijos prezidento Vladimiro Putino vyresnioji dukra Marija rugpjūčio 15 d. pagimdė sūnų. Tačiau tik dabar apie tai nedrąsiai praneša Rusijos ir kiek plačiau Bulgarijos žiniasklaida.

Susiję: V.Putino moterys

Rusijoje šią žinią pranešė tik keli drąsesni portalai ir leidiniai, citavę Bulgarijos žiniasklaidą. „Moskovskij komsomolec“ rašo, kad gimdyvei buvo atliktas Cezario pjūvis. Visa informacija apie V.Putino šeimą laikoma paslaptyje, Kremlius šios informacijos nepaneigė, tačiau ir nepatvirtino.

Bulgarijos žurnalistai pranešė, kad V.Putinas aplankė gimdyvę, ją pasveikino.

Nors svarstomos kelios versijos, kur galėjo gimti V.Putino vaikaitis, dauguma leidinių laikosi versijos, kad naujagimis gimė Maskvoje, spec. ligoninėje. Nepatvirtintais duomenimis, V.Putino vaikaičiui duotas Vladimiro vardas senelio garbei.

Interneto portalo btvnews.bg žurnalistai, pirmieji pranešę šią žinią, tvirtina, kad pirminę informaciją gavo iš Rusijos kolegų. Bulgarai neva žino net gydytojo vardą. Jų teigimu, tikslus V.Putino vaikaičio gimimo laikas – rugpjūčio 15 d., 9 val.

Kol kas sunku paaiškinti, kodėl būtent Bulgarija paskelbė šią informaciją. Manoma, kad Rusijos žiniasklaidai draudžiama kištis į asmeninį V.Putino gyvenimą, tad beliko informaciją tik nutekinti į kitą slavų valstybę.

Daugiau apie tai skaitykite rusų kalba 15min.ru.

Skaitykite daugiau