Žinia „Karklės“ gerbėjams: prie festivalio jungiasi Jessica Shy ir reperis iš Jungtinės Karalystės

Jessica Shy ir „Lord TCO“
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Likus vos keletui savaičių iki vieno didžiausių pajūrio renginių – muzikos ir pramogų festivalio „Karklė“ – organizatoriai melomanams „serviruoja“ puikią muzikinę žinią – prie jau paskelbto margo ir plataus atlikėjo sąrašo, didelėmis raidėmis įrašomi dar du vardai – Lietuvos populiariosios scenos žvaigždė, auginanti gerbėjų gretas visame pasaulyje – Jessica Shy ir svečias iš Jungtinės Karalystės (JK), atstovausiantis repo žanrui – „Lord TCO“.

Išskirtinių muzikinių talentų ir ryškaus įvaizdžio atlikėja Jessica Shy džiugins Karklės melomanus

Ilgų įžangų ir pristatymų šiai atlikėjai tikrai nereikia, kadangi ryškiai sužibusi Jessica Shy ir jos kūryba pažįstama ir mėgstama jau ne tik Lietuvos auditorijos – aktyvūs gerbėjai augina atlikėjos dainų video įrašų peržiūras, kurios „Youtube“ platformoje siekia milijonus ir negailėdami siunčia gražiausius palaikymo žodžius – prie atlikėjos dainų gausu komplimentų ir iš kitų Europos valstybių.

Jessica Shy pastaraisiais metais į populiarumo viršūnę „šovė“, pristatydama itin didelio populiarumo sulaukusius kūrinius, dar šių metų pradžioje nugulusius į debiutinį albumą „Apkabinti prisiminimus“. Merginos „sėkmės receptu“ tapo gebėjimas savo dainose apjungti ir atskleisti visus savo talentus – išskirtinį vokalą, kūrybinį potencialą – Jessica pati rašo tekstus ir kuria savo dainoms muziką, o ryškus dainininkės įvaizdis – atlikėją dažnai galime išvysti su išskirtiniais veido papuošalais, sukuria šarmingą vizualiąją pasirodymų dalį.

Jessica Shy / OpenPlay nuotr.

Nors dainininkės profilyje netrūksta solo atliekamų dainų, tačiau Jessica Shy noriai pasirodo ir kitų Lietuvos atlikėjų draugijoje ir kuria efektingus duetus. Atlikėja jau yra pristačiusi bendrus kūrinius su atlikėjomis Giedre Kilčiauskiene – Giedre, Nombeko Auguste, dainininku Roku – visiems pažįstamas jų kūrinys „Stadionai“, didžėjumi Jonu Nainiu – DJ Jovani bei grupe „8 kambarys“. Bene žymiausią lietuviškosios scenos duetą Jessic Shy sukūrė su kitu itin populiariu atlikėju – Justinu Jaručiu, o šio ikoniškojo tandemo sėkmė buvo pažymėta net keturiais bendrais kūriniais, kurie gali drąsiai būti vainikuojami hitais.

Populiariausi kūriniai, stiprus vokalas, efektinga choreografija ir ryškus įvaizdis gimdo artimą tobulybei pasirodymą, kurį visi, „Karklėje“ apsilankysiantys, turės galimybę išvysti akimis, išgirsti ausimis ir pajusti atvira širdimi.

Repo bastiono pamatą festivalyje tvirtins reperis iš Jungtinės Karalystės – „Lord TCO”

Kaip jau anksčiau skelbta, repo scena šiais metais „Karklėje“ bus kaip niekad garsi ir stipri – visas būrys atlikėjų atstovaus trapo subžanrą, tarp kurių – grupė „Flying Saucer Gang“, šios grupės „solo projektas“ – Remis Retro, Renato Lore, „West One“ bei Lucid Kidd. Festivalyje pasirodys „Vilniaus Energija”.

Šįkart repo gretas pildo kylanti žvaigždė iš užsienio: „Lord TCO“ – britų reperis, prodiuseris ir dainų kūrėjas, kurio karjerai stiprų pagrindą padėjo muzikos verslo studijos – iškart po jų, reperis atidarė savo įrašų kompaniją su intriguojančiu pavadinimu „Complete Opposite Record “ (liet. Visiškai kitokie/skirtingi nei visi muzikos įrašai), lyg netiesiogiai užsimindamas apie savo paties norą išsiskirti ir siekį būti ryškiu ir kitokiu.

„Lord TCO“ kūryboje ir muzikiniame portfolio juntamas ir lietuviškas „prieskonis“ – dar 2020-aisiais atlikėjas pristatė bendrą kūrinį „Mano kelias“ su reperiu Mad Money, kuris, beje, taipogi surengs savo pasirodymą festivalyje „Karklė“, o naujausias, neseniai pristatytas reperio kūrinys „SOS“, buvo pristatytas viename populiariausių ir didžiausią globalią auditoriją sutraukiančių lietuviškų „Youtube“ kanalų – „Lithuania HQ“.

„Lord TCO“

Tris dienas truksiančioje fiestoje – būrys ryškiausių vardų

Jau anksčiau paskelbta muzikinė programa „šviečia iš toli“, mat čia – pirmumo ryškumo žvaigždės, kurių vardus dažniausiai galima išvysti radijo stočių ar internetinių muzikos platformų klausomumo viršūnėse. Jau anksčiau paskelbtoje programoje netrūksta įvairovės: viename didžiausių vasaros renginių pasirodys tarptautinės mega žvaigždės – vokiečių didžėjus „Purple Disco Machine“ bei žymiojo hito „Rampampam“ atlikėja iš Rumunijos Minelli.

Scenose žibės ir dar viena atlikėja iš Rumunijos – lietuviams puikiai pažįstama Inna. Lietuviškąja muzikine scena elektronikos grupė „Solo Ansamblis“, elektroninės muzikos kompozitorius, prodiuseris ir didžėjus Ten Walls, reperis Mad Money, lyriškų dainų kūrėja GJan. Karklės scenoje skambės ir šiuolaikine klasika tapusi grupė BIX, siautulingų Balkanų „ambasadoriai” – „Baltic Balkans” bei atlikėja Ieva Narkutė. Šokių muzikos flangą stiprins Jonas Nainys – Jovani, o lyriškąjį – atlikėjas Gabrielius Vagelis. Alternatyviosios muzikos scenoje skambės platus žanrų miksas – nuo repo iki sunkiojo roko, o elektroninės šokių muzikos gerbėjus džiugins paplūdimyje įsikūrusi didžėjų scena.

Džiugi žinia ta, kad festivalis, vyksiantis rugpjūčio 12-14 dienomis, sutaps ir su šventiniu Žolinių savaitgaliu, tad pajusti festivalio dvasią bus galima nuo pat penktadienio vakaro iki pirmadienio ryto.

Skaitykite daugiau