Žinia apie reperio Zebra Katzo atvykimą išjudino madingąjį Lietuvos jaunimą

Zebra Katz / Koncerto organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-01 14:26
Šiandien melomanus apskriejo dar viena džiugi žinia iš „Lofto“ komandos – menų fabrikui pavyko į Lietuvą prisišaukti šiuo metu itin paklausų amerikietį Zebra Katzą. Artimiausiu metu Zebra Katzo turo planuose – „Sónar“, „Berlin Festival“, „Lollapalooza“, kiti dideli festivaliai Didžiojoje Britanijoje ir menų fabrikas „Loftas“.

Zebra Katzas – ilgai lauktas vardas Lietuvoje

„Tai atlikėjas, kurio tikrai nesitikėjau artimiausiu metu pamatyti Lietuvoje. Jis man yra vienas įdomiausių šių dienų reperių“, – po žinios paskelbimo džiūgavo „Humoro klubo“ narys Paulius Ambrazevičius.

„Buvau jo pasirodymuose Niujorke ir Londone. Pamenu, Londone jis išsirengė iki pusės ir ėmė karstytis ant vamzdžių – galvojau tuoj tie vamzdžiai trūks ir pasipils karštas vanduo. Vietoj to mane ilgam užpylė emocijos“, – savo įspūdžius iš Zebra Katzo pasirodymų prisimena režisierius Romas Zabarauskas.

„Jo gabalus jau kokį mėnesį suku ant „repeat“, – sako kitas humoristas Olegas Šurajevas.

„Išties tik dėl tam tikrų sėkmingai „Lofte“ praėjusių renginių ir nuoširdaus rūpesčio atlikėjais iki mūsų atkeliavo galimybė pasikviesti Zebra Katzą – to mes ilgai laukėme“, – sako „Lofto“ vadovas Victoras Diavara.

Zebra Katzas – muzikos ir mados pasaulių naujos kartos žvaigždė

Zebra Katzas užaugo Niujorke. Tikrasis jo vardas Ojay Morganas. Vos tik Zebra Katzas įžengė į pramogų pasaulį, jis ėmė stebinti tiek muzikos, tiek mados gerbėjus.

Jo pirmasis Zebra Katzo singlas „IMA READ“ garsiai nuskambėjo 2012 m. Paryžiaus mados savaitėje. Dizaineris Rickas Owensas sulig šiuo Zebra Katzo gabalu pristatė ir savo kolekciją.

„IMA READ“ išleido „Mad Decent“ įrašų kompanija, o gabalui tapus hitu, jį remiksavo tokie atlikėjai kaip Tricky, Azealia Banks, Grimes, ir net Busta Rhymes.

Slo-mo rimai, dėmesį kaustantys vaizdo klipai ir ikoniška išvaizda – visa tai nuo atlikėjo neleidžia nuplėšti akių. „Tai, matyt, seksualiausia, ką galima išgirsti iš Bruklino reperio lūpų“, – sutaria „Lofto“ komandos merginos.

Apie Zebra Katzą rašo ne tik „Pitchfork“, bet ir „Vogue“, „NY Times“ muzikos ir mados skiltis. Jis neretai yra pristatomas kaip „queer hip hop“ atstovas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai