Žinia apie nušautą Remigijų Morkevičių sukrėtė jį pažinojusius: užjaučia šeimą

Remigijus Morkevičius su gyvenimo drauge Raimonda / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-21 23:02
Trečiadienio vakarą Kaune nušautas bušido kovotojas Remigijus Morkevičius. Prieštaringai vertinamas sportininkas, pagarsėjęs ne tik pasiekimais ringe, bet ir chuliganišku elgesiu, buvo žinomas ir pramogų pasaulyje – 2015 metais iškovojo pirmą vietą TV3 laidoje „Šuolis“. Projekto dalyviai sužinoję, koks likimas ištiko buvusį kolegą, reiškė užuojautą jo šeimai, kūdikio besilaukiančiai R.Morkevičiaus gyvenimo draugei.

Kartu su R.Morkevičiumi „Šuolyje“ dalyvavęs atlikėjas Sezzy užjautė jo šeimą. „Apskritai, labai negera girdėti, kad žmogus nužudytas. O kai pažįstamas, tai išvis... Gaila šeimos. Jis buvo nuoširdus žmogus“, – 15min sakė Sezzy.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Šuolio“ dalyviu tapęs bušido kovotojas Remigijus Morkevičius gailisi mušęs merginą

Jolanta Leonavičiūtė 15min teigė, kad Remigijus jai atrodė visada laimingas: „Labai liūdna žinia, vaikai liko be tėčio. Prisimenu jį kaip labai draugišką, visada su šypsena.“ Feisbuke ji rašė: „Ilsėkis ramybėj, Remigijau. Užuojauta šeimai, artimiesiems.“

„Šuolyje“ dalyvavęs aktorius Andrius Žiurauskas kalbėjo: „Gaila žmogaus, gaila šeimos.“

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

34 metų R.Morkevičius turėjo du sūnus. Vieną – iš ankstesnių santykių, antrą berniuką – Perkūną – 2015 metais pagimdė jo gyvenimo draugė Raimonda Orvydaitė, su kuria šiuo metu laukė trečio sūnaus gimimo. Raimonda iš ankstesnių santykių taip pat turi sūnų.

Merūnas Vitulskis feisbuke rašė: „Žinot... daug kalbų gali būti apie Remigijų, bet, manau, tik artimiausieji žinojo jį, kaip nuoširdų, filosofišką, motyvuojantį, nuostabų tėvą ir tikrai charizmatiškiausią bei vieną talentingiausių kovų menų sportininkų Lietuvoje... Užuojauta šeimai ir visai „Muay Thai“ bendruomenei.“

R.Morkevičių pažinojusi Gabrielė Grygolaitytė-Vasha 15min sakė: „Labai liūdna, kad vyksta tokie baisūs dalykai. Labai liūdna, kad pasitraukė dar vienas pažįstamas žmogus iš gyvųjų tarpo... Tiek, kiek teko bendrauti ir Remigijų pažinti, atsiliepti apie jį blogai negalėčiau, nekalbant apie jo išgėrusio negražų elgesį, kurį žino visa Lietuva. Šį žmogų visada palaikydavau tiek televizijos projektuose, tiek šiaip gyvenime... Labai liūdna, kad vaikai liko be tėvo. Užuojauta artimiesiems.“

Artūras Orlauskas su Remigijumi susipažino prieš 8-9 metus: „Susitikau su juo Amsterdamo oro uoste, kai jis su treneriu Mariumi Misiūnu grįžo iš kažkokio turnyro, kuriame eilinį kartą šventė pergalę, o aš skridau į koncertų turą JAV. Jis buvo tikras savo sporto šakos fanatikas, net, sakyčiau, maniakas. Užsispyręs, labai stiprus fiziškai, be baimės jausmo, atkaklus. Domėjosi Lietuvos istorija. Jis kažkada yra man sakęs, kad gailisi, jog anksčiau į mokslą ir žinias žiūrėjo pro pirštus ir nori atsigriebti“, – 15min pasakojo A.Orlauskas.

Buvusi „Šuolio“ dalyvė Elita Citovičiūtė feisbuke rašė: „Tegul ilsisi ramybėje Remigijus. Prisimenu, kaip projekte „Šuolis“ pakalbėdavom, atradom panašumą, kad labiausiai jaudinamės kalbėt prieš kameras, o visi šuoliai – tai malonumas, nėra baimes...“

R.Morkevičių prisiminė ir reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas. Socialiniame jis pasidalino savo dainos „Svajonės“ vaizdo įrašu, kuriame tarp būrio sportininkų nusifilmavo ir R.Morkevičius.

„Nesvarbu, ofisas ar ringas, jeigu tu laimingas – reiškia, elgies teisingai“, – feisbuke cituodamas dainos eilutes rašė Ironvytas, pridurdamas „ilsėkis ramybėje, bičiuli“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai