Žinia apie Kim Kardashian šeimos pagausėjimą įkvėpė seseris: nori daugiau vaikų

Kardashianų šeimos seserys su vaikais
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-04 21:32
Trečiadienio vakarą pasaulį apskriejo žinia – realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Kim Kardashian, kartu su sutuoktiniu reperiu Kanye Westu laukia šeimos pagausėjimo – porai netrukus gims ketvirtoji atžala.

Tiesa, kaip ir jauniausiąją poros dukrą Chicago – ir šį kūdikį išnešios ta pati pakaitinė motina. Žinoma, kad ji gimdyti turėtų jau gegužę, o įžymybėms turėtų gimti berniukas. 

Žinios apie Kim šeimos pagausėjimą susimąstyti privertė ir neseniai pirmagimių: True (8 mėn.) ir Stormi (11 mėn.) susilaukusias seseris Khloe ir Kylie. 

Pasak artimos šeimos draugo, seserys juokauja, kad „visoms reiktų dar po vieną raundą trinukų“. Mat sausio viduryje pirmąjį gimtadienį švensianti Chicago, True ir Stormi – labai panašaus amžiaus.

View this post on Instagram

Celebrating Saint with a Tarzan themed party ?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

View this post on Instagram

? Cousin Cupcake Party!!! ? Keeping Up With The Kousins ?

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Seserys prisipažino, kad kartu išgyventas nėštumas jas labai suartino. „Joms visoms patiko būti nėščioms tuo pat metu. Visi labai džiaugiasi, kad vaikai – panašaus amžiaus“, – E! pasakojo artimas šeimos draugas.

Kylie Jenner ir Travisas Scottas pirmagimės Stormi susilaukė vasario mėnesį. Nors kalbos, kad realybės šou žvaigždė laukiasi sklandė jau nuo praeitų metų rugsėjo – nėštumą pavyko nuslėpti iki pat gimdymo.

View this post on Instagram

thankful.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Khloe Kardashian ir Tristano Thompsono dukrelė True pasaulį išvydo balandžio mėnesį. Likus kelioms dienoms iki gimdymo socialinėje erdvėje pasklido įrašas, kuriame T. Thompsonas užfiksuotas intymiai laiką leidžiantis su keliomis moterimis. Kaip paaiškėjo vėliau – jis ne kartą buvo neištikimas. Tačiau pora po kurio laiko nusprendė likti kartu. Khloe yra prisipažinusi, kad jiedu lanko porų terapiją, o jai buvo ypatingai sunku atleisti neištikimybę. Nors K. Kardashian yra sakiusi, kad poroje tvyro įtampa – susilaukti dar vieno kūdikiu su krepšininku ji norėtų. 
View this post on Instagram

Mommy and Daddy ? @sashasamsonova

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Naujausi straipsniai