Žilvino Žvagulio koncertiniame ture inhaliacinės kaukės ir komiški nutikimai

Žilvinas Žvagulis / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-31 12:13
Žilvinas Žvagulis, pasidalinęs socialiniame tinkle nuotrauka su inhaliacine kauke, sukėlė nerimą ir sulaukė nemažai klausytojų bei gerbėjų žinučių, mat šiuo metu vyksta didžiulis koncertinis turas per Lietuvą „Žemaitiška Enciklopedija“. Tačiau Žilvinas suskubo visus nuraminti ir teigia norėjęs atskleisti, kaip atrodė pertraukos koncertų metu. Tik įsivažiavęs koncertinis turas garsiam atlikėjui metė išūkį, kuris kainavo didžiulę vaistų dozę, ilgas tylos valandas ir atšauktą koncertą.

„Prieš geras kelias savaites turėjau rimtą misiją Marijampolėje. Suvalkiečius supažindinti su žemaitiška programa. Tai buvo taip gerai, kad balsas tiesiog neatlaikė... Kai pamačiau, kad net žiūrovams salėje skaudu manęs klausytis, tada supratau, kad situacija išties rimta. Vaistų saujos ir marčios parūpintas inhaliatorius padėjo bent kiek atsistoti ant kojų... Dienomis tylėdavau, o vakare prasižiodavau koncertuose taip, kad po jų reikėjo vėl trumpos reabilitacijos. Tačiau viskas gerai. Kaip pats pažiūrėsi į situaciją, ir kaip pats dėl to stengsies, taip ir bus... Tik gaila, kad šioje situacijoje labiausiai nukentėjau ne aš, o Šilutės miesto gyventojai. Būtent ten koncertą teko perkelti į lapkričio pabaigą“, - sako Žilvinas Žvagulis.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Pasak atlikėjo, trumpa šios savaitės pertrauka tarp koncertų leis jam visiškai pagyti ir su dar didesne jėga tęsti turą, o koncertų maratono pusiaukelėje Ž. Žvagulis išduoda ir šmaikščių detalių, kurios jau spėjo nutikti koncertuose.

„Tiesa visą šią situaciją aš sužinojau tik po koncerto ir dėl to labai gaila... Nes nežinau, kaip būčiau sureagavęs į tai pasirodymo metu... (juokiasi). Koncertuose mane lydi gyvo garso grupė, o ją sudaro 6 žmonės, tačiau viename koncerte po pertraukos scenoje stovėjo ir groti pradėjo tik 5 muzikantai. Vienas gitaristas netyčia buvo tiesiog paliktas ir užrakintas persirengimo kambaryje. Vaikinai trūkumą pastebėjo tik pradėję groti, o bėgti nuo scenos ir ieškoti kolegos nebebuvo laiko. Situaciją taisyti suskubo garsistas, kuris pastebėjęs, kad trūksta vieno gitaristo, užlipo ant scenos ir per visų kišenes ieškojo rakto... Vaizdas turėjo būti išties neįprastas. Aš kai sakiau, kad pas mane koncerte būna linksma, tai nemelavau... (juokiasi)“, - pasakoja atlikėjas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai