Žilvinas Žvagulis priims lemiamą sprendimą: kas jam dabar svarbiau – muzika ar šakočiai

Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-07 08:00
Dainininkas Žilvinas Žvagulis savo gerbėjams netrukus ketina viešai pranešti – vyks šį rudenį iš anksto suplanuotas jo 55-ajam jubiliejui skirtas koncertų turas ar ne.

„Galbūt viską atidėsiu metams. Nes taip turbūt būtų ir geriau. Juk ši mano vasara kitokia – ji skirta ne muzikai, o mūsų šeimos šakotyno plėtrai“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Žilvinas Žvagulis. Galutinį sprendimą dėl turo dainininkas gerbėjams ketina paskelbti liepos 8 dieną.

Liepos 24 dieną 55-ąjį gimtadienį minėsiantis atlikėjas beveik metus ruošėsi susitikimui su publika trijose šalies didžiosiose arenose – Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių. Sukaktuvininkas per tą laiką įrašė ne vieną naują ir atgaivino gerbėjų mėgtas dainas. Tačiau ar lietuviškos muzikos mylėtojai jas išgirs dar šįmet, paaiškės jau netrukus.

Ištvanas Kvik, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis / Irmanto Gelūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Ištvanas Kvik, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis / Irmanto Gelūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Ž.Žvagulis patikino šiuo metu itin daug laiko skiriantis šakočių verslui. Neužilgo bus įrengtas naujas tradicinių lietuviškų skanėstų gamybos cechas Širvintų rajone.

„Nenorėjau parduoti pastato Vilniuje ir vis galvojau, kuo paversti choreografijos salę. Tada tikrai nė nenumaniau, kad joje įsikurs šakočių fabrikėlis“, – prisiminė atlikėjas.

Vystyti šią idėją versliam dainininkui pasiūlė jo bičiulis iš Airijos. Pirmuosius veiklos metus Žilvinas vadina „žvalgytuvėmis“, kuomet reikėjo įvertinti, ką ir kaip daryti.

„Dabar visa mūsų šeima pasinėrusi į konditeriją! Turbūt vien žvilgsniu galėčiau atskirti, kuris šakotis yra pagamintas naudojant sviestą, o kuris – margariną!“, – juokėsi Ž.Žvagulis.

Naujausi straipsniai