Žilvinas Žvagulis naujam gyvenimui prikėlė 20 metų skaičiuojantį kūrinį

Žilvinas Žvagulis / Žanetos Paunksnės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-27 13:19
Besiruošdamas jau visai netrukus prasidėsiančiam koncertiniam turui, atlikėjas Žilvinas Žvagulis nusprendė jį įprasminti ir kompaktiniame diske „Kloika“, kurioje dainininkas sudės geriausiai klausytojų įvertintas žemaitiškas dainas.

Tarp tokių žemaitiškų hitų, kaip „Lai lyn lytos“, „Žemaitėšks pavasasris“, „Lėba pluok, lėba šuok“, atlikėjas tikina, kad naujojoje kompaktinėje plokštelėje suskambėjęs kūrinys „Užpoulė bolę“ netruks užimti vietą tarp klausiomiausių atlikėjo dainų.

„Pačiam net gaila, kad „Užpoulė bolę“ šiek tiek buvo užmaršty... Šiemet yra lygiai 20 metų, nuo tada, kai buvo išleista kasetė su šituo kūriniu. Bet dabar jį prikėlėm su nežmoniška rokenrolo dvasia. Nors kita vertus, kitaip ir būti negali. Dainos žodžiai patys kalba už save“, – šypsosi atlikėjas.

Nors koncertinis turas mažiau nei už dviejų savaičių, Ž. Žvagulis šypteli prisipažindamas, kad naujojo albumo darbai vis dar vyksta, tačiau labai tikisi, kad jau pirmajame koncerte turės galimybę su klausytojai pasidalinti tik ką išleistu muzikiniu produktu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai