Žilvinas Tratas: „Daug kas nežino, bet esu perdėtai drovus ir linkęs i melancholiją žmogus“

Žilvinas Tratas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-03 11:54
Iš pirmo žvilgsnio atrodantis arogantiškas, pasipūtęs ir susireikšminęs, Žilvinas Tratas Lietuvoje nelaiko savęs žvaigžde. Priešingai, jis pats tikina, kad jo nepažįstantys žmonės dažnai klysta spręsdami apie jo vidų iš pirmo žvilgsnio.

Nors nusistovėjusi žmonių nuomonė būtent tokia, aktorius ją paneigia: „Daug kas nežino ir net sunkiai patikėtų, bet esu perdėtai drovus ir linkęs i melancholiją žmogus. Laikau tai yda ir esminiu trukdžiu sėkmei, todėl pastoviai kovoju su tuo ir dažnai, įvairiose situacijose, tenka lipti per save“.

Tik peržengęs savo ribas aktorius savo sėkmės formulę atrado ne kur kitur, o užsienyje.

Žilvinas Tratas / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Žilvinas Tratas / Redos Mickevičiūtės nuotr.

Nors Žilvinas užsienyje žinomas kaip Jamesas Tratas, savęs žvaigžde Lietuvoje nelaiko, išsiduoda, kad Rusijoje jis būtent toks, ir svetimoje šalyje dėmesio susilaukia kur kas daugiau nei savo gimtinėje. „Einu gatve su mama ar draugais, ir jie sako, oi, čia visi į tave žiūri, tačiau vos spėjus pakelti galvą, tų žvilgsnių nebelieka. Užsienyje viskas kitaip. Žmonės rodo dėmesį, prieina, pasako komplimentų, kviečia kažką nuveikti, o Lietuvoje net akių kontakto bijo“, – mintimis dalinasi Ž. Tratas.

Po garsiai nuskambėjusių santykių buvusia Rusijos oligarcho Nikolajaus Sarkisovo žmona aktorius neslepia, jog šiuo metu jo širdį vėl bando užkariauti ne lietuvaitė, tačiau po karčios patirties nedaugžodžiauja. „Ji nėra lietuvė, tai labai ankstyva santykių stadija, todėl sunku kažką pasakyti, pažiūrėsime, kas iš to išeis“, – atvirauja aktorius Žilvinas.

Skandalinga praeitimi pagarsėjęs aktorius Ž. Tratas ryžosi dalyvauti lnk.lt projekte „Atsakyk“, kuriame atskleidžia daug dar niekam nežinomų atsakymų į seniai užduotus klausimus. Kokie jo santykiai su tėvais ir su dukra? Kodėl jam šeima nėra svarbiausias dalykas? Ir kas jo nauja išrinktoji?

Naujausi straipsniai