Žilvinas Šilgalis po 15 metų santuokos skiriasi su žmona Lina

Žilvinas Šilgalis su žmona Lina / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-05 12:30
Žilvinas Šilgalis po 15 metų santuokos skiriasi su žmona Lina Šilgaliene, praneša Žmonės.lt.

Vilniaus savivaldybės „Lietuvos laisvės sąjungos“ frakcijos seniūnas Ž.Šilgalis (45) ir  VŠĮ „Progresum“ vadovė L.Šilgalienė jau daugiau nei metus gyvena atskirus gyvenimus.

Pora galiausiai nutarė įteisinti skyrybas – abu sutuoktiniai bendru sutarimu jau kreipėsi į teismą su prašymu nutraukti jų santuoką. 

Mes gyvename atskirus, privačius gyvenimus, o viskas, kas buvo, dabar yra praeitis.

„Susėdome ir pasišnekėjome. Kartu nebegyvename jau daugiau kaip metus, mūsų vaikai užauginti. Pasikalbėjome ir susitarėme. Pasukome skirtingais keliais, tačiau toliau gražiai bendraujame, – Žmonės.lt apie skyrybas kalbėjo Ž.Šilgalis. – Mūsų buvusioje šeimoje viskas yra gerai. Tiesiog nusprendėme gyventi atskirai, o tam, kad taip gyventume, reikia ir dokumentus sutvarkyti. Kai kurie dalykai neišvengiami.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Paklaustas, ar jau spėjo į širdį įsileisti naujus jausmus, Ž.Šilgalis nuo  tiesaus atsakymo susilaikė.

„Mes gyvename atskirus, privačius gyvenimus, o viskas, kas buvo, dabar yra praeitis. Skiriamės gražiuoju. Užauginome keturis vaikus, jie jau suaugę, tvirtai stovi ant kojų... Visi toliau gražiai bendraujame ir toliau taip bendrausime. Tai viskas, ką galiu pasakyti“, – Žmonės.lt sakė Ž.Šilgalis.

Santuokoje Lina ir Žilvinas Šilgaliai pragyveno 15 metų. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai