Žilvinas ir Rosita Šilėnai: apie mus niekada neišgirsite, kad esame tobuli

Žilvinas Šilėnas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-14 14:39
„Jeigu turėčiau pinigų vairuotojui, tai geriau juos investuočiau į tyrimus ir analitikus, nes sienos produkto nekuria“, – sėdėdamas prieš LRT laidos „Gyvenimas“ kameras svarsto ekonomistas, Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas, kurį kas vakarą po darbo pasiima žmona Rosita.

Nors 36-erių Ž. Šilėnas – pastaruosius kelerius metus bene dažniausiai žiniasklaidos cituojamas savo srities profesionalas, interviu, kurį juodu su žmona davė nacionalinio transliuotojo gyvenimo būdo žurnalui – pirmasis. 

Žilvinas Šilėnas su žmona Rosita / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žilvinas Šilėnas su žmona Rosita / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vyras įsitikinęs, kad žmonių nedomina jo gyvenimas. Didžiojoje Britanijoje ir JAV mokslus baigusio Žilvino istorija – puikus pavyzdys tiems, kas sėkmės siekia savo galva. Juolab, kad baigęs universitetą jis pasirinko ne karjerą už Atlanto, o grįžo į gimtuosius Šiaulius. Čia dėstė vaikams savo buvusioje mokykloje, buvo miesto tarybos narys, vėliau gavo pasiūlymą prisijungti prie Lietuvos laisvosios rinkos instituto komandos, o po kurio laiko tapo ir jo prezidentu. Visus tuos sėkmės metus šalia buvo žmona Rosita. Teisę baigusi komunikacijos specialistė savo žiniomis daug prisidėjo prie vyro sėkmės.

„Pamenu pradžią, kai Žilviną ėmė kviesti į televiziją. Pirmą kartą jį pamačiusi ekrane pagalvojau: o dieve, kodėl?!” – juokiasi R. Šilėnė. „Dėl to kildavo nesutarimų, bet mes niekada savo gyvenimo nepiešiame rožine spalva.

Žilvinas Šilėnas su žmona Rosita / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Žilvinas Šilėnas su žmona Rosita / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Apie mus niekada neišgirsite, kad esame tobula pora, tobula žmona, tobulas vyras, tobuli vaikai ar tobuli šuniukai. Mes esame netobuli ir mes dėl to esame laimingi. Nes netobulumas man atrodo kur kas didesnė vertybė. Tobulumas yra pas visus labai yra panašus, tuo tarpu netobulumas yra unikalus ir išskirtinis. Todėl mes netobuli ir laimingi“, – sako Rosita.

LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams moteris atskleidė, kad Žilvinas jai į akį krito dar besimokant mokykloje. „Žilvinas buvo lektorius, o aš klausydavausi jo paskaitų ir žavėdavausi protu. Pamenu, kai po išsiskyrimo su kažkuriuo dūsautoju mama manęs paklausė, kokį draugą įsivaizduoju šalia savęs, pasakiau, kad noriu tokio, kaip Žilvinas. Tada jo net nepažinojau, tačiau po kelių mėnesių susitikome švęsdami Naujuosius metus ir pradėjome draugauti“, – apie romantišką jųdviejų santykių pradžią kalbėjo R. Šilėnė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai