Žilvinas Grigaitis sulaikytas Amsterdamo oro uoste: „Ateis laikas, kai reikės atvažiuoti nuogam“

Amsterdamo oro uostas ir Žilvinas Grigaitis / Asmeninė nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-21 13:34
Verslininkui Žilvinui Grigaičiui dažnai tenka keliauti, tačiau paskutinė išvyka jam įsimins ilgam. Prieš kelias dienas jis buvo sulaikytas Amsterdamo oro uoste.

Apsauginiams lietuvis pasirodė įtartinas, nes mūvėjo baltas pirštines. Tokias mūvėjo ir Briuselio oro uoste kovo 22-ąją sprogimus įvykdę teroristai.

„Baltos pirštinės patraukė jų dėmesį. Po išpuolių Briuselyje yra tikrai sustiprinta apsauga. Pirštinės yra toks aksesuaras, į kurį dabar atkreipia dėmesį, nes jose galima paslėpti sprogmenį. Man paaiškino, kad visi Briuselio teroristai per išpuolį buvo su pirštinėmis. Todėl mane sustabdė ir patikrino, ar neturiu kokių neleistinų dalykų“, – Žmonės.lt pasakojo Ž.Grigaitis.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

Jis sako pradžioje kiek nusistebėjęs, kad apsaugą sudomino pirštinės. Tuomet lauke buvo 5 laipsniai šilumos.

Tai pirmas kartas, kai verslininkui teko atsidurti panašioje situacijoje. „Tokių dalykų gyvenime man nėra buvę. Jaučiausi tikrai keistai“, – sakė jis.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

Pasak Ž.Grigaičio, gerai, kad oro uostai imasi saugumo priemonių, tačiau jis juokėsi: „Jie į tai labai rimtai žiūri, bet juk policija yra policija. Ateis laikas, kai reikės į oro uostą atvažiuoti nuogam.“

Verslininką atidžiai patikrinę apsaugos darbuotojai jį po dešimties minučių paleido.

Į Amsterdamą Ž.Grigaitis vyko darbo reikalais, o šiuo metu jau spėjo grįžti į Lietuvą.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai