Žilvinas Grigaitis skiriasi su žmona Elle: kartu negyvena jau metus

Žilvinas Grigaitis su žmona Elle / Vyginto Skaraičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Subyrėjo verslininko Žilvino Grigaičio (47) ir Australijos lietuvės Elle Martin Grigaitis santuoka. Prieš šešerius metus Australijoje susituokusi pora jau vienerius metus nebegyvena kartu, rašo delfi.lt.

Teigiama, kad Elle nepakėlė dažnai vakarėlių liūtu tituluojamo Žilvino gyvenimo būdo. „Tiek pirmąkart, tiek antrąkart tekėdama tikėjau, kad tai amžiams. Tačiau dabar galiu drąsiai pasakyti, kad jis sudaužė mano širdį“, – portalui delfi.lt sakė žinoma moteris.

Žmonės.lt primena, kad Australijoje užaugusi Elle pastaruoju metu vis daugiau laiko praleidžia Lietuvoje. Vis dėlto tai nepadėjo išsaugoti santuokos, įtvirtintos prieš šešerius metus.

Australijoje vykusios Elle ir Žilvino vestuvės anuomet buvo didelė paslaptis. Žilvinas jau buvo dešimt metų išsiskyręs su pirmąja žmona Jūrate, net pareiškęs, kad niekada daugiau nesusies gyvenimo su jokia moterimi ir niekada nė vienos neves.

„Jokių vestuvių mano planuose nebuvo, tikrai. Tačiau kartais nutinka visai ne taip, kaip galvojame ar planuojame. Turėjau laiko mintims apie tą niekada nesakyk „niekada“, nes juk negali žinoti, kaip pasisuks gyvenimas, kokį žmogų sutiksi ir kuriame pasaulio krašte atsidursi“, – anuomet po vestuvių žurnalui „Žmonės“ sakė Žilvinas.

Elle – buvusi manekenė, sėkminga verslininkė. Turto ji turi tiek Lietuvoje, tiek Australijoje, tad po vestuvių netrūko kalbančiųjų, jog Žilvinas vyresnę moterį vedė iš išskaičiavimo. „Ell puikiai atrodo, o jos širdis jaunesnė nei kai kurių dvidešimtmečių! Lietuviai pikti, žinau, bet skaičiuoti čia nėra ką“, – tuomet piktiems liežuviams atsakė Žilvinas.

Skaitykite daugiau