Žilvinas Grigaitis nusifilmavo kremo su deimantų dulkėmis reklamoje: produktą išbandė ir pats

Žilvinas Grigaitis nusifilmavo prabangaus rankų kremo reklamoje / Inesos Jankauskienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Bangomis gintarinius krantus skalaujanti jūra, vakarėjančios saulės nušviestas smėlėtas paplūdimys, savo išrinktosios laukiantis ir jai ypatingą dovaną paruošęs džentelmenas... Tokį romantišką scenarijų prieš foto objektyvą teko įgyvendinti verslo konsultantui Žilvinui Grigaičiui, sutikusiam tapti pasaulyje žinomos kompanijos „Alessandro“ veidu.

„Pajūris, legendomis apipintas vienu iš mūsų krašto simbolių tapęs tiltas, specialiai pasimatymui paruošti desertai, kruopščiai apgalvotos dovanos – ar gali kas labiau tikti itin lauktam susitikimui?“, - garsiai svarstė Ž. Grigaitis, kuriam, tam, kad įteiktų iš anksto paruoštą staigmeną, prieš jo mylimąja fotosesijoje tapusią merginą teko ir priklaupti ant vieno kelio.

Fotosesijos herojus patikino – dovanos, skirtos jo damai, neabejotinai trokštų kiekviena savimi besirūpinanti moteris.

„Tai - aukštos kokybės rankų kremas su deimantų dulkėmis. Jis akimirksniu suaktyvina mikrocirkuliaciją ir atgaivina rankų odą. Aktyvioji medžiaga natro hialuronatas gerina odos elastingumą. Taukmedžio sviestas regeneruoja rankų odos ląsteles, apsaugo nuo laisvųjų radikalų. Šis rūpestis papildomas išskirtiniu švelnaus migdolo ir nepamirštamo anyžiaus kvapu“, - žiniomis apie prabangiausią produktą dalinosi Ž. Grigaitis.

Žilvinas Grigaitis nusifilmavo prabangaus rankų kremo reklamoje / Inesos Jankauskienės nuotr.

Jis neslėpė – sulaukęs kompanijos, esančios vienos iš pasaulinių lyderių rankų, pėdų ir nagų priežiūros srityje, pasiūlymo tapti jos veidu Lietuvoje nė kiek nenustebo. Gerai tarptautines tendencijas išmanantis pašnekovas patikino – vis daugiau mados, kvapų, grožio priemonių ir kitų iš pirmo žvilgsnio, regis, būtent tik moterims skirtų produktų kūrėjų, savo darbams pristatyti kviečia būtent vyrus.

„Rankų kremą jau išbandžiau. Ypatingas ne tik pats produktas, bet ir jo pakuotė – prabangus indelis dekoruotas Swarovski kristalais ir kurtas būtent „Dream cream“, - kalbėjo Ž. Grigaitis.

Žilvinas Grigaitis nusifilmavo prabangaus rankų kremo reklamoje / Inesos Jankauskienės nuotr.

Jam teko ne tik tapti fotosesijos herojumi, bet ir pasirūpinti visų jos dalyvių stiliumi. Ž. Grigaičio partnere tapusiai merginai parinkti sumanymą labiausiai atspindintys drabužiai, aksesuarai, atliktos kitos grožio procedūros. Pavyzdžiui, manikiūrui naudotas mokslininkų sukurtas pirmasis pasaulyje peel-off lakas „Striplac“.

„Vasara dar tik prasideda, o įspūdžių jau daugybė! Kiekvienas susitikimas, kiekvienas darbas, kiekvienas įvykis mus praturtina naujomis žiniomis bei patirtimi!“, - įsitikinęs Ž. Grigaitis.

Žilvinas Grigaitis filmavosi naujoje reklamoje (23 nuotr.)
+17
Skaitykite daugiau