Žilvinas Grigaitis gimtadienį švenčia ištisas savaites: Vilniaus senamiestyje rinkosi ryški publika

Vakaro akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

47-erių metų gimtadienį rugpjūčio 30 dieną atšventęs Žilvinas Grigaitis pirmadienio vakarą nusprendė atsidėkoti jį pagerbusiems draugams ir pakvietė juos šampano taurei pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje.

Į „Ali šokoladinę“ Ž. Grigaičio draugai rinkosi nešini gėlėmis ir gražiausiais linkėjimais.

Visą praėjusį savaitgalį verslininkas skyrė poilsiui savo mylimame „Kempinski Hotel“. SPA procedūromis jis lepinosi norėdamas atgauti jėgas po darbingos savaitės ir pasiruošti gimtadienio vakarėliui. Rugsėjo 18 diena ypatinga ir tuo, kad vyras pristatė savo naujausią juvelyrikos dirbinių kolekciją.

Papuošalus kurti pradėjęs dar praėjusį sezoną, Ž. Grigaitis pasakojo, kad tai viena jo aistrų ir norisi įnešti naujų vėjų į mados, kuriai toks artimas jis pats jaučiasi, pasaulį.

Pirmadienį visi susirinkusieji galėjo apžiūrėti naujausius darbus, paskanauti išskirtinai šiam vakarui paruoštų užkandžių ir dar kartą pasveikinti mylimą bičiulį ir draugą.

Šiais metais Žilvinas gimtadienio proga leidosi į kelionę. Graikijoje jis praleido nuotykių kupiną savaitę ir tik iš ten sugrįžęs, Vilniaus centre, viešojo transporto stotelėje, pamatė pakabintą savo nuotrauką, šalia kurios puikavosi gimtadienio palinkėjimas.

Tokią dovaną Ž. Grigaičiui įteikė gera bičiulė Žaneta Fomova. „JCDecaux Lietuva“ vadovė, būdama be galo kūrybinga, nusprendė, kad toks sveikinimas draugui patiks.

„Tiek Niujorke, tiek Londone, tiek Maskvoje – tai nauja ir populiari tendencija. Pirmą kartą gavau panašią dovaną. Raimundo Švilpos daryta fotografija prieš keletą metų buvo eksponuojama parodoje. „Pakelkime sparnus ir skriskime ten, kur veda akys“ – ši frazė atsispindėjo pačiame sveikinime. Daug žmonių pastebėjo ir nufotografavę stotelę siuntė man nuotraukas. Tuo metu buvau Graikijoje, tik vėliau pamačiau, kokia gražia staigmena mane pamalonino draugė", – anksčiau atviravo Žilvinas.

Žilvino Grigaičio gimtadienio vakarėlis (49 nuotr.)
+43
Skaitykite daugiau