Žilviną Šilgalį į barzdočių susibūrimą atlydėjo mylimoji Kristina

Žilvinas Šilgalis su drauge Kristina / Vytauto Pilkausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-22 09:29
Trečiadienio vakarą sostinės Gedimino prospekte šurmuliavo ūsuočiai ir barzdočiai. Vyrai rinkosi į jiems skirtą įvaizdžio vakarą, vykusį profesionalių grožio priemonių parduotuvėje „Cascada“.

Pasidomėti vyriško įvaizdžio naujienomis atvyko politikas Žilvinas Šilgalis su drauge Kristina, žinomas stilistas Karolis Murauskas, operos solistas Jonas Sakalauskas, verslininkas Edmondas Babenskas ir kt.

„Barzdotam“ vakarui dirigavo televizijos laidų vedėjas Žygimantas Stakėnas. Paklaustas, kodėl ir pats nusprendęs auginti barzdą, sakė, kad iš pradžių pakeitė šukuoseną – itin trumpai nusikirpo. „Pamaniau, kad be barzdelės atrodysiu kaip mandarinas. Štai todėl ir pradėjau ją auginti“, – juokdamasis sakė Ž.Stakėnas. O kaip reagavo žmona Dovilė į savo vyro išvaizdos pokyčius? Kiek pamenu, pirmieji jos žodžiai buvo: „Wow! Lyg aktorius Bruce Willis!“.

Vytauto Pilkausko nuotr.
Vytauto Pilkausko nuotr.

Televizijos laidų vedėjas sakė nemanąs, kad būtent barzda yra vyriškumo simbolis. „Kiekvienam – savo. Eksperimentuojant galima atrasto savo stiliuką“, – įsitikinęs Ž.Stakėnas. Karts nuo karto mados renginiuose apsilankantis jaunas vyras sakė mados tendencijomis aklai nesekantis. Naują drabužį renkasi tokį, kad pačiam labai patiktų, ir kad su juo būtų patogu jaustis bei judėti. „Savo stilių galėčiau įvardinti kaip „smart casual “, – sakė Ž. Stakėnas, vertinantis originalumą, tačiau specialiai nesistengiantis išsiskirti iš minios, kad žmonės jį varstytų įdėmiais žvilgsniais.

Ž.Stakėnas prisipažino kad pirmiausiai stiliaus klausimais kreipiasi į žmoną Dovilę, dirbančią grožio srityje. „O kaip gi kitaip? Juk turiu patikti ne tik sau, bet ir jai “, – sakė renginio vedėjas.

Ž.Stakėnas – kaip šiuolaikinio modernaus vyro įvaizdžio atstovas – renginio metu pristatė specialiai jam parinktus salono „Tavo kostiumas“ įkūrėjos Rūtos Žalianekaitės kostiumus. Prie kostiumų vakaro vedėjui buvo priderintos kūrėjos E. Lash rakų darbo peteliškės ir fantazijos. Didžiulės nuostabos sulaukė batai, kuriais avėjo Ž. Stakėnas, mat jie, pasirodo, yra sukurti iš kanapių pluošto. Apie ekologišką, gamtai draugišką „Cannashoe“ kanapinę avalynę vakaro svečiams pasakojo jos kūrėjas Andrius Osadčis.

Vytauto Pilkausko nuotr.
Vytauto Pilkausko nuotr.

Vyriškai auditorijai skirtame renginyje specialų šou surengė salonų „Barzdaskučiai“ meistrai: Johnas Alexanderis Serna (Kolumbija) ir Denis Nikitin (Ukraina). Patyrusių meistrų modeliais tą vakarą tapo kino prodiuseris Stasys Baltakis, verslininkas Gediminas Tiuchta, archeologas Dominykas Šaudys ir kt. Prieš kelis metus iš Kolumbijos į Lietuvą atvykęs barzdaskutys J.A.Serna teigė, kad pastaruoju metu populiariausi itališkasis ir niujorkietiškas vyro įvaizdžiai.

Apie barzdotą gyvenimo būdą pasakojo renginio garbės svečiai: „Barzdų klubo“ prezidentas Mantas Rimkus ir barzdų kultūros ekspertas Valdas Samkus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai