Žigolo išpažintis: „Dauguma vyrų nežino, ko lovoje nori moterys“

Ryanas Jamesas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-06 21:00
„Didžioji dalis vyrų neturi net menkiausio supratimo apie tai, kaip lovoje reikėtų patenkinti moterį“, – tikina Sidnėjuje berniuku pagal iškvietimą dirbantis Ryanas Jamesas.

Už profesionalias savo paslaugas Ryanas taiko ganėtinai įvairius įkainius, kurie priklauso nuo praleidžiamo laiko bei moters poreikių. Pradedant valanda viešbučio kambaryje ir baigiant savaitgalio išvykomis, už pasibuvimą su R.Jamesu dailiosios lyties atstovėms gali tekti pakloti nuo 400 iki 6 000 dolerių, rašo „The Daily Mail“.

Ir skirtingai nei vyrai, moterys, užsisakančios vyrą už pinigus, anot R.Jameso, tikrai ne visuomet koncentruojasi vien tik į intymius malonumus su juo.

„Daugeliui moterų tiesiog reikia kompanijos. Iš to, kiek esu matęs, palydovių ieškantys vyrai dažniausiai koncentruojasi tik į seksą su jomis. Moterims intymūs malonumai, žinoma, taip pat yra svarbūs, kitaip jos į mane nesikreiptų, tačiau didžiąją laiko dalį mes taip pat praleidžiame tiesiog kalbėdamiesi“, – tikina R.Jamesas.

Vaikino teigimu, daugelis nustebtų ir dėl to, kokios moterys kreipiasi dėl jo paslaugų.

„Daugelis mano klienčių bet kuriame bare sulauktų išties nemažai dėmesio, tačiau jos mieliau renkasi mano paslaugas. Dažnai tai būna moterys, kurios neseniai išsiskyrė su savo vyru ar vis dar yra ištekėjusios, tačiau jau kurį laiką nepalaiko intymių santykių su savo sutuoktiniu. Esu turėjęs ir klienčių, kurios apskritai dar buvo nekaltos. Į mane kreipiasi labai įvairaus amžiaus moterys, jauniausioms iš jų – 20 metų“, – pasakoja R.Jamesas.

Anot australo, į jį besikreipiančios moterys dažniausiai neturi jokių specifinių fantazijų, jos tiesiog nori išbandyti intymius malonumus su berniuku pagal iškvietimą.

„Labai dažnai iš klienčių sulaukiu nusiskundimų, kad vyrai, su kuriais jos yra turėjusios seksualinę patirtį, dažniausiai koncentruojasi tik į savo malonumą. Kiekviena moteris nori, kad nors kartą stipriosios lyties atstovas susitelktų į tai, kaip lovoje derėtų patenkinti ją, o ne save“, – pasakoja R.Jamesas, savo klientėms teikiantis ir „50 pilkų atspalvių“ sekso patirtį.

A photo posted by Ryan James (@ryanjamessydney) on

Vis dėlto, anot jo, dažna moteris tenori šalia savęs turėti įdomų pašnekovą ir žmogų, su kuriuo galėtų kokybiškai praleisti laisvalaikį.

„Viena populiariausių mano paslaugų – keturių valandų trukmės vakarienė dviese, bet moterys mane užsisakyti gali ir savaitgaliui. Tokiu atveju mes nuvykstame į viešbutį už miesto, nueiname į teatrą ar operą ir tiesiog gerai leidžiame laiką“, – apie savo darbo kasdienybę kalba vaikinas.

A photo posted by Ryan James (@ryanjamessydney) on

Ji24.lt

Naujausi straipsniai