Žiemos fotosesijoje Inga Stumbrienė įkūnijo mėgstamiausią metų laiką: tapo neatpažįstama

Inga Stumbrienė/Tomas Zukovskij nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-11 11:48
Šiais metais drąsiai galima sakyti kad žiema tikrai buvo įspūdinga. Baltos Kalėdos, gausa sniego kas dien ir gamta lyg iš atviruko įkvėpė I'M Beauty Studio kūrybinę grupę įkūnyti žiemą Ingos Stumbrienės asmenyje.

„Taip mes įsivaizduojame žiemą: karališką, valdingą ir viską užšaldančią žvilgsniu. Ji tarsi pavojinga pasaka, kuri hipnotizuoja savo grožiu ir baltumu... Manome, kad Ingai Stumbrienei puikiai pavyko įkūnyti ledo karalienę!“ – sako studijos vadovė R. Valantinaitė. 

Inga Stumbrienė/Tomas Zukovskij nuotr.
Inga Stumbrienė/Tomas Zukovskij nuotr.

„Mano mėgstamiausia spalva balta, gal todėl šis spindintis metų laikas mane taip žavi, kartu jis toks magiškas ir paslaptingas. Žiemą visa gamta pasidengia snaigiu baltu patalu, miškai, laukai, upės, ežerai, tai stulbina! O pats gražiausias laikas yra tuomet, kai sninga, kuomet viskas aplinkui tampa balta balta. 

Inga Stumbrienė/Tomas Zukovskij nuotr.
Inga Stumbrienė/Tomas Zukovskij nuotr.

Iš tiesų esame laimingi turėdami 4 sezonus, matydami, kaip gamta besikeisdama daro savo ratą, juk kitur žmonės net nėra matę sniego. Žiemą mėgstame slidinėti, čiuožinėti, žiema yra ir gražiausios metų šventės – Kalėdos, Nauji metai. Man tai magiškas laikas“, – įspūdžiais po fotosesijos dalijosi Inga Stumbrienė.

Įvaizdį kūrė:

Foto: Tomas Zukovskij 

Makiažas: Olia Kryn 

Šukuosena: Laura Leleivaitė 

Chna tattoo meistrė: Darja Čivinskiene

Naujausi straipsniai