Žiemiškos lūpos: 6 pastabos apie tamsią spalvą

Lūpų dažai / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-04 14:10
Nors „prisirpusios uogos“ ir „raudonasis vynas“ atėjus šaltymečiui aktualūs kaip visada, mados šauklių dėmesiu negali skųstis ir šviesesnių lūpų dažų (rožinių rožių, levandų, moliūgų, fuksijų, šviesios odos atspalvių) gerbėjos. Visgi tamsiuoju metų periodu tradiciškai norisi kalbėti apie jį spalviškai labiau atitinkančius dažus, juolab „vamp“ lūpos – viena iš „karštų“ krypčių.

1. 4 atspalviai. Žiemiška raudonojo vyno spalva gali būti rožinio, rudo, melsvo, raudono atspalvių. Šviesiaakėms ir šviesiaodėms geriau rinktis rožiškumo turinčius dažus, tamsiaakėms ir tamsesnės odos savininkėms – rusvumo. Ir vienoms, ir kitoms tinka mėlyno tono raudonojo vyno spalvos dažai, o štai raudonas tonas labiausiai dera brunetėms. Kad parduotuvėje būtų lengviau rasti tinkamus dažus, išmėginkite „testerį“ ant baltos servetėlės: tokiame fone atspalvis matomas geriausiai.

2. Veidą skaistina ar daro pavargusį? Prieš perkant dažus reikėtų pasitikrinti, kaip jie atrodo ant lūpų. Geriausia turėti ausų krapštuką: juo nubraukite dažų nuo kitų pirkėjų mažiausiai naudotos „testerio“ pusės ir pasidažykite. Jei produktas paskaistins veidą, jis vertas dėmesio; jei pasidažius oda tarsi apsiblaus – palikite šiuos dažus kitoms. 

3. Geriau teptuku. Dažant lūpas tamsiais dažais patartina naudoti teptuką – juo produkto užtepsite preciziškiau. Pradėkite nuo kampučių ir tepkite centro link, paskui užpildykite dažais likusius nenudažytus plotelius.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jei lūpos siauros, kontūrų pieštuku jas galima paplatinti, tačiau svarbu nepersistengti.

4. Aiškūs kontūrai. Kai nudažysite, pieštuku, kurio spalva turi būti tokia pati kaip dažų, patikslinkite lūpų kontūrus. Jei lūpos siauros, kontūrų pieštuku jas galima paplatinti, tačiau svarbu nepersistengti.

5. Bus gyvybingesnės. Galite pamėginti tamsiais dažais nuspalvintų lūpų centrą teptelti persikų ar moliūgų atspalvio blizgiu. Tai suteiks joms gyvybingumo.

6. Derinys su drabužiais. „Svari“ lūpų spalva harmoningai atrodo su ryškesnės tekstūros, tamsesnių tonų (naktinės jūros, sodrios žalumos ir pan.) apranga.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai