Žiemiškas „Mano vyras gali“ pristatymas privertė garsenybes klykti iš džiaugsmo ir baimės

Mantas Wizard, Karolina Liukaitytė, Ruslanas Bologovas su drauge Inesa / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Karina Ziminaitė
Publikuota: 2012-01-30 15:04
Pirmadienį greta Kernavės vykęs LNK televizijos laidos „Mano vyras gali“ pristatymas pažėrė staigmenų. Su specialiu autobusu atvežti renginio dalyviai neslėpė susižavėjimo jais pasitikusiais rogių šunimis ir jų šeimininkais.

Savo automobiliu su mylimąja Renata Uzialkaite atvykęs aktorius Marius Jampolskis drauge atsivežė ir savo haskių veislės augintinę Luną, kuri pradžioje neišsidrąsino susidraugauti su kinkinių šunimis. Linksmai nusiteikę laidos „Mano vyras gali“ vedėjai Natalija Bunkė ir Andrius Butkus ragino visus atvykusius apšilti kojas ir dalyvauti varžybose.

Dėl greičiausiųjų vardo įsikinkę į roges varžėsi Ruslanas Bolgovas su drauge Inesa, Mantas Wizard su mylimąja Karolina Liukaityte, Danielius Polskis-Gabbana su Urte Šilagalyte, Donatas Bakėjus su bičiule Lina, aktorius Karolis Sakalauskas su žmona Jolanta bei Merūnas ir Erika Vitulskiai. Pradžioje kiek baiminęsi rogių su įkinkytais šunimis, žinomi žmonės narsiai ryžosi išmėginti šią žiemišką pramogą. Nors kai kurios merginos nesivaržė suspigti balsu, vėliau pripažino, kad sėdėti rogėse baisu tik iš pradžių ir stabdant pabaigoje, o apskritai jausmas labai geras.

Sėkmę išmėgino ir N.Bunkė su A.Butkumi, vėliau solidariai atsisakę užimtos vietos. Po linksmų krykštavimų ir meilaus šunų glostymo visi renginio dalyviai galėjo ant saulės nutvieksto skardžio paragauti karštos sriubos. Pasistiprinę, pajuokavę ir išgirdę improvizuotas Merūno dainas visi sugūžėjo į šiltą autobusą ir patraukė atgal į Vilnių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai