Ženklai, rodantys, kad turite už jo tekėti

Pora / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-23 15:00
Prieš rasdamos savo princą daugelis merginų pabučiuoja ne vieną varlę. Tačiau labai svarbu nepražiopsoti tos tikrosios meilės, kuri skirta tik jums. Tad pateikiame keletą ženklų, kurie rodo, jog turite tekėti už savo išrinktojo.

Jis planuoja su jumis ateitį. Kai jūs galvojate apie vestuves, svarbiausia jam nėra vestuvių puota, o idėja, kad kartu praleisite savo gyvenimą. Jis įsivaizduoja, kur gyvensite, kiek vaikų auginsite, kokius augintinius turėsite, koks bus jūsų sodas, kur keliausite – mintis apie bendrą gyvenimą jį tiesiog užveda.

Prieš rasdamos savo princą daugelis merginų pabučiuoja ne vieną varlę. Tačiau labai svarbu nepražiopsoti tos tikrosios meilės, kuri skirta tik jums.

Jis jus laiko savo šeimos dalimi. Savaitgalį važiuojate pas jo tėvus pietauti, o jie nesibodi paskambinę vakare ateiti pas jus išgerti puodelio arbatos? Žinokite – tai ne šiaip paprasti santykiai, o rimtas įsipareigojimas, kuris žada tikrai gerus dalykus. Tai, kad jūsų išrinktasis laiko jus savo šeimos dalimi, reiškia, kad jo ketinimai labai rimti.

Net po daugelio metų draugystės jis vis dar rodo dėmesį. Jis jums atidaro automobilio dureles, padeda užsivilkti paltą, mėgsta netikėtai nustebinti nuostabia gėlių puokšte? Vadinasi, jums jam išties ypatinga ir net ilgalaikiai santykiai nesumažino romantikos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Laukia aistringa naktis? Tinkamai jai pasiruoškite

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Jis nesistengia jūsų pakeisti. Dažna klaida, kurią daro poros, yra ta, kad jie iš visų jėgų stengiasi vienas kitą pakeisti. Dėl to kyla daug konfliktų, pavyzdžiui, vyras nenori, kad jam uždraustų matytis su draugais, o moteris nesileidžia uždaroma auksiniame narvelyje. Jei jūsų santykiai visiškai kitokie, jis žino, kad esate žmogus su savo charakteriu, įpročiais, pomėgiais, įsitikinimais ir nesistengia jūs pakeisti, o bando suprasti, tekėkite už jo.

Jūs išgyvenote ilgalaikius santykius. Jei išgyvenote sunkias, bauginančias akimirkas, santykių krizes, tačiau vis tiek mylite vienas kitą ir todėl sugebėjote padaryti reikiamus sprendimus, kartais pasiaukoti, kad galėtumėte būti kartu, jums labai pasisekė. Juk dažna pora dabar sprunka į krūmus vos tik pradeda nesutarti, kuris turi išnešti šiukšles, o kuris atsakingas už indų plovimą. Jei ištvėrėte buities rutiną, praėjote ir ugnį, ir ledą, turite tekėti už jo!

Jis su jumis, kai jums negera. Jis gali iškęsti jūsų prastą nuotaiką ir pasakyti, kad supranta, kodėl taip jaučiatės, jis gali pakęsti jūsų ydas (pavyzdžiui, vėlavimą, knarkimą ir pan.) ir net sugeba paversti tai juoku? Jis palaiko pačiu sunkiausiu metu (praradus darbą, sudužus svajonėms, susirgus ir pan.)? Jūs galite verkti šalia jo ir jis puikiai supras, kada reikia sunerimti, o kada ašarojate dėl romantiško filmo? Vadinasi, tai tas žmogus, su kuriuos jums gera ne tik linksmiausiomis, bet ir sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis. Tekėkite už jo!

Galite keliauti nesipykdami visą laiką. Ne paslaptis, kad kelionės – tikrasis santykių išbandymas. Susipykti galima ir dėl visiškos smulkmenos, pavyzdžiui, dėl to, kuriuo keliu važiuoti. Nekalbame apie komfortišką savaitgalio išvyką prie ežero. Tačiau jei jūs galite ištverti kelių savaičių keliones svetur darniai sutardami, kas už ką atsakingas, pasitikėdami vienas kitu, nesipykdami dėl smulkmenų, tikriausiai esate puiki komanda.

Jis auga kartu su jumis. Jis niekada nesakys: „Tu būtum to nepasiekusi, jei aš nebūčiau padėjęs“, nes jis suvokia, kad santykiai – tai darbas, ir jūs esate komanda. Kartu jūs kuriate savo ateities planus, tobulėjate. Jis nori to, kas geriausia jums, nes tai geriausia ir jam.

Jūs juo pasitikite, o jis – jumis. Kai jis jums pasako, kad naktį praleis mieste su draugais, visai nesijaudinate ir nepuolate priekaištauti, atkalbėti ar sekti. Jūs juo pasitikite, o jis – jumis. Niekada nekėlėte pavydo scenų ir nesuprantate porų, kurios tai daro. Pasitikėjimas – vienas svarbiausių dalykų santykiuose, tad galite manyti, jog radote savo išrinktąjį.

Jūs visada sąžiningi vienas su kitu. Jei suknelė jums šiek tiek per trumpa, jūsų antroji pusė randa žodžius, kaip tai pasakyti neįžeidžiant? Jis jums pasakys, kurios draugės jums netinkamos, kodėl turėtumėte palikti darbą ir švelniai, neįžeisdamas, prasitars, kad jūsų pagaminta lazanija nelabai primena tikros lazanijos skonį. Viskas tik dėl to, kad esate atviri vienas su kitu, o santykiuose atvirumas – aukso vertės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gydytojai sunerimę: skaitmeninės visuomenės vaikai pasmerkti trumparegystei?

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai