Ženklai, rodantys, kad būsite nepaprastai sėkmingi

Laiminga moteris
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Būti sėkmingu ne taip jau ir sunku. Sunku būti nepaprastai sėkmingu. Vis dėlto visi tikimės pasiekti sėkmės (kiekvienas ją apibrėžiame skirtingai – taip ir turi būti). Deja, magiško recepto ar vieno visiems tinkančio metodo nėra.

Tačiau yra tam tikri bruožai, kuriuos turi neįtikėtinai sėkmingi žmonės. Ypač tie, kurie daro didelę įtaką kitiems žmonėms. Pasitikrinkite, kiek tų bruožų turite jūs.

TAIP PAT SKAITYKITE: Darniam gyvenimui: kas trukdo jums būti sėkmingiems?

Džiaugiatės kitų žmonių sėkme

Sėkmingos verslo komandos laimi, nes talentingiausi komandos nariai yra pasiruošę aukotis dėl kitų laimės. Sėkmingos komandos susideda iš darbuotojų, padedančių vienas kitam, žinančių savo vaidmenį, atidedančių į šalį savo asmeninius tikslus ir labiausiai vertinančių sėkmę.

Iš kur toks požiūris?

Kiekvienas sėkmingas žmogus į klausimą „Ar gali pasirinkti, kad tavo laimė kiltų iš kitų žmonių sėkmės?“ atsako garsiu „Taip!“

Beatodairiškai ieškote naujos patirties

Neįmanoma identifikuoti poreikio ar problemos, jei nemokate pastatyti savęs į kito žmogaus vietą. Tai yra sėkmingo verslininko ženklas.

Naujovių ieškojimas, kai viskas greitai pabosta ir stačia galva neriate į naujos veiklos paieškas, yra siejamas su lošimu, narkotikų vartojimu, dėmesio stokos sindromu ir šokimu be parašiuto iš puikiai funkcionuojančio lėktuvo.

Tačiau, pasak daktaro Roberto Cloningerio, „naujovių ieškojimas yra vienas bruožų, palaikančių jus sveikais, laimingais ir puoselėjančių asmenybės augimą... Jei sujungsite drąsą ir smalsumą su atkaklumu ir suvokimu, kad viskas sukasi ne vien aplink jus, gausite visuomenei, kaip visumai, naudingą kūrybiškumą.“

Pabandykite. Priimkite savo vidinį naujovių ieškotoją. Būsite sveikesni, turėsite daugiau draugų, ir apskritai būsite labiau patenkinti gyvenimu.

Negalvojate apie gyvenimo-darbo pusiausvyrą – galvojate apie gyvenimą

Simboliškų gyvenimo-darbo ribų beveik neįmanoma palaikyti. Kodėl? Nes jūs esate jūsų verslas. Jūsų verslas yra jūsų gyvenimas, kaip ir jūsų gyvenimas yra jūsų verslas – tai galioja ir šeimai, draugams bei pomėgiams – tad atskirties nėra, kadangi jūs susidedate iš visų šių dalykų.

Neįtikėtinai sėkmingi žmonės randa būdų įtraukti šeimą, o ne išstumti darbą. Jie randa būtų į savo kasdienį gyvenimą įtraukti pomėgius, hobius, aistras ir asmenines vertybes. Jei jūs to nesugebate, jūs ne gyvenate – jūs tiesiog dirbate.

Esate neįtikėtinai empatiški

Nebent sukuriate kažką naujo – o tai padaryti labai sunku – jūsų verslo arba profesijos pagrindas yra egzistuojančių poreikių patenkinimas arba problemų sprendimas.

Neįmanoma identifikuoti poreikio ar problemos, jei nemokate pastatyti savęs į kito žmogaus vietą. Tai yra sėkmingo verslininko ženklas.

Tačiau nepaprastai sėkmingi lyderiai žengia kiek toliau, reguliariai statydami save į savo darbuotojų vietą.

Sėkmė nėra į viršų kylanti linija. Sėkmė – tai apskritimas, kadangi nesvarbu, kokių aukštybių pasiekė jūsų verslas (ir ego), sėkmė vis tiek grįžta jūsų darbuotojams.

Turite kažką įrodyti – pats sau

Dauguma žmonių trokšte trokšta įrodyti kitiems, kad jie klysta. Tai puiki motyvacija.

Nepaprastai sėkmingus žmones varo kai kas gilesnio ir asmeniškesnio. Tikroji paskata ir atsidavimas kyla iš troškimo kažką įrodyti pačiam svarbiausiam žmogui.

Sau.

Ignoruojate 40-ties valandų darbo savaitės „burbulą“

Tyrimai parodė, kad dirbant daugiau kaip 40 valandų per savaitę sumažėja produktyvumas.

Gerai...

Žinoma, sėkmingi žmonės dirba protingiau, tačiau taip pat jie dirba daugiau už konkurentus. (Kiekvienas mano pažįstamas sėkmingas verslininkas, paskaitęs tokias istorijas, tikriausiai pagalvoja: „Šaunu. Tikiuosi konkurentai patikės tuo mėšlu.“)

Visada bus protingesnių ir talentingesnių žmonių už mus. Sėkmingi žmonės tiesiog labiau to nori. Jie negailestingi – ypač sau. Trumpai tariant, jie dirba protingiau... ir sunkiau. Tai yra tikroji jų sėkmės paslaptis.

Į pinigus žiūrite kaip į atsakomybę, ne kaip į atlygį

Daug pamokančių pasakų apie verslininkus pasakoja apie 17 mašinų, brangaus antikvariato pirkimą, eglučių importavimą ir 40 000 dolerių metinį asmeninio masažisto atlyginimą.

Sėkmingi žmonės į pinigus žiūri ne tik kaip į atlygį; jie juos suvokia kaip galimybę auginti verslą, apdovanoti darbuotojus bei padėti jiems vystytis, grąžinti duoklę bendruomenei... Trumpai tariant, gerinti ne tik savo, bet ir kitų gyvenimus.

O svarbiausia, jie tai daro be fanfarų, kadangi tikrasis įvertinimas visada slypi pačiame veiksme, o ne pripažinime.

TAIP PAT SKAITYKITE: 9 žmonių tipai, kurie niekada nepasiekia sėkmės darbe

Nelaikote savęs ypatingu

Socialinių tinklapių pasaulyje kiekvienas gali būti pats sau viešųjų ryšių atstovas. Dabar neįtikėtinai paprasta pačiam sau kelti uodegą ir mėgautis savo pačių įžvalgomis ir pasiekimais.

Iš tiesų sėkmingi žmonės to nedaro. Jie suvokia, kad jų sėkmės pagrindas yra ambicijos, atkaklumas ir vykdymas. Tačiau jie taip pat pripažįsta, kad pagrindiniai mokytojai, nepakartojami darbuotojai ir didžiulė sėkmės dozė taip pat atliko savo vaidmenį.

Nepaprastai sėkmingi žmonės pjauna nuolankumo, klausimų uždavinėjimo, patarimų ieškojimo ir ypač kitų žmonių pripažinimo ir pagyrimo vaisius, nes...

Jūs suvokiate, kad sėkmė yra trumpalaikė, o orumas ir pagarba išlieka amžinai

Suteikti darbuotojams didesnį atlyginimą, geresnes garantijas ir daugiau galimybių yra išties svarbu. Tačiau joks atlyginimas ir jokios garantijos nepanaikins žalos, padarytos savivertei ir pasitikėjimui savimi.

Svarbiausias dalykas, kurį sėkmingi žmonės suteikia savo darbuotojams, pirkėjams ir pardavėjams – ir visiems, ką sutinka – yra orumas.

Taip elgtis turėtumėte ir jūs. Nes kai taip elgiatės, ateina ir visa kita.

Skaitykite daugiau