Ženklai, kada „tai – tik seksas“ perauga į rimtus santykius

Seksuali pora / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-19 20:17
Santykiai, kurie prasidėjo karšta naktimi, ne visada išauga į ką nors rimtesnio. Tačiau intymus artumas kartais užlaiko vieną šalia kito ir visai nederančius žmonės – tiesiog tam, kad pora galėtų mėgautis sekso teikiamais malonumais.

O vėliau, kaip dažnai būna, po kurio laiko įsiplieskia kibirkštis. Bent jau vienam iš dviejų. Tada norisi kažko daugiau ir, tenka spręsti: būti kartu, atskirai, pasilikti dviese vien dėl aistros, o gal bent pabandyti ir pažiūrėti, kas iš to išeis?

Štai ženklai, kurie atskleidžia, kad partneris jaučia kur kas daugiau nei tik lytinį potraukį ir kaitinantį geismą.

  • Jis negaili švelnių ir gilių bučinių. Bučiniai – itin intymus dalykas, o jų išraiška gali būti įvairialypė. Skubūs, greiti pakštelėjimai kietomis lūpomis arba grubumu persmelkti neva aistringi pasikandžiojimai atskleidžia, kad partneriui labiau rūpi seksas nei noras suteikti malonumą. Tikruose, giliuose bučiniuose degte dega ne tik geidulys, bet ir švelnumas, erotika. Na, tiesiog kojos linksta... Tokie ir dovanoja didžiausią pasitenkinimą. Partneris negaili laiko jūsų kūno mylavimui ir trokšta kuo daugiau artumo bei šilumos.

Taip pat skaitykite: Ką reiškia sapnai apie seksą

  • Jis nori leisti laiką kartu. Ir kuo daugiau! Partneris, kuriam rūpi tik jis pats, dažniausiai nešvaisto laiko kalboms ar romantiškoms vakarienėms žvakių šviesoje. Tačiau jeigu matote vis daugiau ženklų, kad jis nori sužinoti kuo daugiau apie savo moterį, ieško bendros kalbos, stebina smulkmenomis, greičiausiai aistrą užgožė kai kas daugiau, ne tik fiziniai poreikiai.
  • Jis nori išbandyti ką nors naujo ir suteikti malonumą savo partnerei. Noras, kad seksas taptų malonumu ne tik vienam iš partnerių, signalizuoja, jog jis galvoja ne tik apie save. Rūpestis, kad moteris patirtų aukščiausią palaimos viršūnę, dedamos pastangos užkurti aistros variklį sako, kad jūsų partneriui išties svarbu, kaip jaučiatės ir dar svarbiau tai, kad jis nori, jog būtumėte laiminga ir patenkinta. Trumpai tariant, kai pradeda kvepėti meile, sulaukiama vis daugiau laiko ir dėmesio gurmaniškiems kūno poreikiams. 
  • Jis jaučiasi atsipalaidavęs. Tai reiškia, kad partneris nevengia pasakoti apie tai, kaip jam sekėsi, ką nuveikė, kokios emocijos jį apėmusios. Jam tiesiog ramu, gera ir paprasta šalia jūsų, kai nereikia nertis iš kailio ir vaizduoti tokio, kuo jis nėra.  
  • Pasikeitę prioritetai. Jeigu anksčiau vyrukas pasipustydavo padus vos tik gavęs tai, ko trokšta, o dabar nė nesiruošia kelti kojos ne tik iš jūsų lovos, bet ir namų bei gyvenimo, vadinasi, kažkas pasikeitė. Aišku, pravartu išsiaiškinti – gal jis neturi kur gyventi? Juokas juokais, tačiau kai tampate partnerio gyvenimo prioritetu, o jis nori pasikalbėti, kuo daugiau bendrauti, kur nors kartu išeiti, tai jau šį tą reiškia.

Taip pat skaitykite: Tikra istorija. „Įsimylėjau geriausios draugės vyrą“

  • Jis dėl jūsų stengiasi. Nori sukurti romantišką nuotaiką, negaili laiko ir asmeniškų smulkmenų, prisimena, kas jums patinka, o ko negalite pakęsti. Tiesiog domisi tuo, kuo gyvenate, kuo kvėpuojatei ir kas jums svarbu. O juk moterims visada malonu, kai partneris deda visokeriopas pastangas jas pažinti. Taigi, kai santykiai pakrypsta į tai, jog jaučiatės emociškai, fiziškai, dvasiškai ir seksualiai patenkinta, gali būti, kad metas apsvarstyti rimtesnių santykių tikimybę, tik...

Išvada: kai seksas virsta rimtais santykiais – išties puiku, tačiau pravartu žinoti, ar toks bendravimo modelio pokytis patinka abiem partneriams, kad nė vienas neliktų įskaudintas ir su didžiule iliuzijų puokšte.

Taip pat skaitykite: Penkios meilės stadijos: kurioje esate jūs?

Ir dar – jeigu pereisite į naują santykių lygmenį, turėsite irgi išgyventi tam tikras stadijas: vėliau kūniškos meilės sumažės, viskas nurims, nusistovės. Ir vėl teks atrasti ir pamilti savo žmogų iš naujo...

Ji24.lt

Naujausi straipsniai