Ženklai, kad esate jam „ta vienintelė“

Laiminga pora / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-26 21:15
Sutikite, kad tikra meilė egzistuoja ne tik pasakose. Tačiau tam, kad gyvenimas būtų pasaka, reikia išties nemažai „dirbti“.

Kaip straipsnio autoriai Johnas ir Julie Schwarz Gottmanai teigia portalui „Rodale News“, „ką mes aptikome tyrinėdami poras realiame gyvenime, yra tai, kad jeigu žmogus jaučiasi nesaugus ar nepripažintas, vadinasi, tas asmuo yra ne tau“.

„Aš dažnai girdžiu, kaip laimingai vedę vyrai sako, jog kai sutiko savo būsimą sutuoktinę, jie žinojo, kad ji yra ta vienintelė. Vienus užkariavo moters šypsena, kitus – kvapas, o trečius jausmas, kad jie jaučiasi lyg būdami namuose.

Man nebuvo taip, kad Julie – pati gražiausia moteris, kokią tik esu matęs, turtingiausia ar nekonfliktiška ir su viskuo sutinkanti. Tai veikiau buvo neapsakoma kokybė. Julie buvo visiškai kitokia moteris, palyginti su tomis, su kuriomis aš susitikinėjau. Ir būtent tai leido man suprasti, kad ji skirta man“, – teigė J.Gottmanas.

Štai, pasak specialistų, septyni ženklai, kad jam esate „ta vienintelė“:

Jis yra geriausia savęs versija, kai yra su jumis

Žinoma, yra visokių konfliktų, kuriuos turite įveikti, kaip ir bet kuriuose kituose santykiuose, tačiau kai esate su „teisingu žmogumi“, jūs jaučiatės laimingesni, gyvesni, nuotaikingesni. Jeigu patiriate pyktį, bejėgiškumą, nepatinkate sau tokie, kokie esate su tuo žmogumi, tuomet metas priimti sprendimą, padėsiantį jums išsivaduoti iš nemalonių jausmų.

Jūs nepritariate vienas kitam kiekvieną kartą, kadangi turite savo nuomonę

Vienas svarbiausių mitų, kuriuos reikia paneigti, kad geruose santykiuose poros visą laiką vienas kitam pritaria, nes jų požiūris į viską aplinkui sutampa. Iš tikrųjų, jūs galite turėti tuos pačius mėgstamus užsiėmimus, politines pažiūras ar net mėgti/nemėgti tų pačių žmonių, tačiau tai nėra taip svarbu. Svarbiausia, kaip tuo metu jaučiatės, ar esate laimingi. Nes jeigu užsiimdami mėgstama bendra veikla jūs nuolat ginčijatės, bendri interesai nevaidina esminės rolės.

Jūs verčiate jį jaustis nuostabiai

Jeigu jis jaučiasi su jumis trokštamas, patrauklus, linksmas, tuomet jūs tikrai esate jam ta vienintelė. Tas pats galioja ir jums – kaip mylimasis veikia jūsų nuomonę apie save. Prisiminkite tai.

Jis jaučiasi saugus

Saugumo jausmas turbūt vienas svarbiausių santykiuose, todėl vertėtų į tai atkreipti dėmesį. Puiku, jeigu šis jausmas nesvetimas, ir jūs poroje patiriate komfortą, atsipalaidavimą ir harmoniją. Dera susirūpinti, jeigu kiekvieną kartą, kai būnate dviese, jus supa negatyvios emocijos.

Jūsų panašumai yra suderinami

Yra tikimybė, kad jūs nebūsite visiškai vienodi, ir tai puiku. Vyrai ir moterys iš savo skirtumų gali išmokti išties daug. Tačiau yra sritis, kur panašumai labai svarbūs – tai jausmai. Kaip jūs abu išreiškiate pyktį, liūdesį, baimę, džiaugsmą, meilę, susižavėjimą? Jeigu tos išraiškos labai skirtingos, tuomet kažkuriuo metu tai gali tapti rimta bėda.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mokslininkai paneigė vieną didžiausių mitų apie seksą

Jis neapverkia savo vienišiaus gyvenimo

Kai jis suranda tą vienintelę, jis yra dėkingas už tai, ką antroji pusė atnešė į jo gyvenimą. Jis neturėtų lyginti dabartinių santykių su jumis su tuo, ką prarado palikdamas vienišiaus gyvenimą praeityje.

Jūs sutariate dėl vaikų

Labai dažnai poras išskiria skirtingas požiūris į vaikus. Ką daryti, jeigu jūs trokštate šeimos, o vyras apie tai negalvoja ir atvirkščiai? Šiuo atveju pravartu išsiaiškinti, koks jūsų nusiteikimas į šeimą kuo anksčiau. Sutarimas vaikų klausimu nesvarbu, koks jis bebūtų, pavyzdžiui, abudu norite vaikų, arba abudu neįsivaizduojate gyvenimo su vaikais, yra svarbus faktorius kuriant ilgalaikius ir kokybiškus santykius.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai